FinansMAX

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat bankası çalışma saatleri 2020 yılı itibari ile güncellenmiş ve makalemize eklenmiştir.Sürekli güncellenen bu sayfayı ziyaret ederek banka şubelerinin en güncel mesai saatlerini öğrenebilirsiniz.Ülkemizin en eski ve en büyük bankalarından biri olan Ziraat bankası binlerce şubesi ile ülkemizin 4 bir yanında müşterilerine hizmet etmektedir.

Bankacılık işlemlerinizi oldukça hızlı bir şekilde yapabileceğiniz Ziraat bankası şubeleri size mesai saatleri içerisinde hızlıca yardımcı olacaktır.Sizde banka şubeleri aracılığı ile tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.Yoğunluk yaşamamak için sabah açılış saatleri ve kapanış saatleri ile yapacağınız şube ziyaretleri daha müsait olacak ve işinizi çok daha hızlı yapabilirsiniz.Ziraat bankası çalışma saatleri ve kapanış vakitlerini öğrenerek daha az sıra bekleyebilir ve daha profesyonel destek alabilirsiniz.

Ziraat Çalışma Saatleri 2020

Sürekli güncellenen banka çalışma saatleri makalemize hızlıca eklenmektedir.Günümüzde Mart 2020 itibari ile koronavirüs nedeniyle tüm bankaların çalışma saatleri 13:00 – 17:00 arası olarak belirlenmiştir.Hafta içi bu saatler mesai saatleridir ve koronavirüs tehlikesi azalana kadar banka şubeleri bu vakitlerde çalışmaktadır.

Güncel haberleri ve banka duyurularını takip ederek koronavirüs hakkında duyuruları öğrenebilir ve bankaların çalışma saatlerinin ne zaman tekrar eski haline alınacağını öğrenebilirsiniz.Bu yüzden aşağıdaki çalışma takvimimizin geçerli olup olmadığını banka duyurularını kontrol ederek öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Şubelerin Çalışma Saatleri

Bankanın çalışma saatleri ve resmi mesai saatleri aşağıda paylaştığımız gibidir.Resmi olarak bankanın sosyal medyası ve müşteri hizmetlerinden alınan bilgi ile teyit edilmiş ve paylaşılmıştır.2020 yılı itibari ile güncel Ziraat çalışma saatleri hafta içi ve haftasonu aşağıdaki gibidir.

  • Pazartesi – 09:00 – 17:00 ( 12:30 ve 13:30 öğle yemeği molası )
  • Salı – 09:00 – 17:00 ( 12:30 ve 13:30 öğle yemeği molası )
  • Çarşamba – 09:00 – 17:00 ( 12:30 ve 13:30 öğle yemeği molası )
  • Perşembe – 09:00 – 17:00 ( 12:30 ve 13:30 öğle yemeği molası )
  • Cuma – 09:00 – 17:00 ( 12:30 ve 13:30 öğle yemeği molası )
  • Cumartesi – Kapalı
  • Pazar – Kapalı

Yukarıda paylaştığımız mesai saatleri resmi çalışma saatleridir.Ziraat bankası haftasonu ve tatil günleri hiçbir şubesini çalıştırmamaktadır.Şube çalışma saatleri ve resmi tatillerini ziraat bankası websitesi aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Cumartesi Çalışma Saatleri

Birçok banka şubelerini cumartesi günüde çalıştırmaktadır.Ancak Ziraat bankası çalışma saatleri içerisinde cumartesi ve pazar günü yoktur.Bu yüzden banka tarafından özel olarak belirlenmiş şubeler haricinde hiçbir Ziraat şubesi cumartesi günü çalışmamaktadır.

Cumartesi çalışan Ziraat bankası şubeleri hakkında detaylı bilgiyi bankanın haber ve duyurular sayfasından okuyabilirsiniz.Ancak yukarıda da belirttiğimiz günü cumartesi günü Ziraat bankası mesai saatleri içerisinde yoktur.

Ziraat Bankası Hafta Sonu Açık mı ?

Milyonlarca müşteriye sahip olan Ziraat bankası tüm şehirlerde müşterilerine destek vererek yardımcı olabilmek için şubelerini bulundurmaktadır.Mobil ve online şubenin haricinde birebir destek almak isteyen müşterilere daha fazla ilgi göstererek hızlı yardımcı olmayan banka hergün şube sayısını arttırmakta ve yükseltmektedir.

Birçok müşteri hafta içi açılış saati ve kapanış saatlerinin az olduğunu düşünerek aldığı desteği yeterli bulmuyor ve haftasonu  da şubelerden müşteri desteği almak istiyor.Ancak 2020 yılı mesai takvimine göre hafta sonu ve resmi tatil günleri ziraat bankası çalışma saatleri içerisinde bulunmamaktadır.Bu yüzden ülke genelinde ve yurtdışında özel şubeler haricinde haftasonu hiçbir şube çalışmamaktadır.

Etiketler: