FinansMAX

Ziraat Bankası Banka Kart Combo Nedir?

Ziraat Bankası Banka Kart Combo Nedir?

Ziraat Bankası’nın sunduğu Banka Kart Combo, içinde hem banka hem de kredi kartını birlikte bulunduran bir karttır. Ziraat Bankkart Combo sayesinde yanınızda kredi ve banka kartını ayrı ayrı taşımak yerine,tek kart konforunu Ziraat Bankası müşterilerine sunar. Uzun yıllardır Maximum kart üzerinden hizmet vermekte olan Ziraat Bankası’nın yeni çıkardığı “bankkart combo” ile kredi kartı kullanıcılarının sayısı giderek arttığı biliniyor.

Banka Kart Combo Özellikleri Nelerdir?

Banka Kart Combo, diğer kredi veya banka kartlarının kullanımına benzer bir şekilde, ATM’den para çekmek için kullanılabilir. Aynı şekilde alışveriş yapmak için de bu kart kullanılabilir. Siz bir mağazadan Banka Kart Combo ile alışveriş yaptığınız zaman ücretin çekilmesi için satıcının karşısına kredi ve banka kartı olmak üzere iki ödeme seçeneği çıkmaktadır. Bu durumda ister banka ister kredi kartından çekim yapmak mümkündür.

Bunun dışında da kullanıcılarına pek çok avantaj sunan Ziraat Bankkart Combo, piyasaya çıkarken 7 tane farklı konseptte çıkmıştır. Bu konseptlerin en avantajlı olanının ise Bankkart Combo Platinium olduğu söylenmektedir.

Bunlara ek olarak Bankkart Combo ile yaptığınız alışverişlerde kartınızda combo lira birikmektedir. Biriktirdiğiniz combo liralarınızı kullanabileceğiniz pek çok anlaşmalı mağaza ve fırsat bulunmaktadır. Zaman zaman Bankkart combo kullanıcılarına sunulan kampanyalar da söz konusudur.

Banka Kart Combo Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

Ziraat bankasının sunduğu Banka Kart Combo karta sahip olmak için, kullanabileceğiniz pek çok yöntem mevcuttur. 4 farklı yol izleyerek bu karta başvurabilirsiniz.

Ziraat Combo Kart başvurusunu gerçekleştirmeniz için ilk yöntem internet bankacılığıdır. Buna ek olarak müşteri hizmetleri aranarak, banka şubesine gidip doğrudan başvurarak ya da SMS göndererek de hızlı ve pratik bir şekilde Ziraat Combo Kart talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm bu yöntemlerin içinde eğer Ziraat Bankası müşterisi değilseniz, başvurunun en hızlı yapıldığı yöntem SMS yöntemidir. Ancak eğer zaten bir Ziraat Bankası kullanıcısıysanız, Ziraat Mobil veya internet bankacılığı üzerinden de kart başvurusu yapıp, Ziraat Combo Kart talep edebilirsiniz. Böylelikle işlemlerinizi oldukça hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve sonuçlandırabilirsiniz.