Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Detaylar...

E-ticaret son yılların en fazla yükselen sektörlerinden biridir. Bu insanların alışveriş alışkanlıklarını değiştirmekle sağlanmıştır. Çünkü klasik tip alışveriş yapmayı seven kişiler zamanla internetten alışverişin zamandan tasarrufu ve ürün çeşitliliği gibi avantajlarıyla ikna olmuştur. Özellikle 2020 yılında covid-19 salgını yaşanması bu ivmenin hızını arttırmıştır. Bu yükselişle beraber kargo şirketleri de müthiş bir yükseliş fırsatı buldu ve rekabet müşteri memnuniyeti konusunda daha fazla çaba harcanmasına neden oldu. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri direkt bağlanma da bu amacın sonucudur. Bu hizmet ile Yurtiçi Kargo müşterilerine verdiği hizmete hız ve kalite eklemeyi hedefledi ve başarılı oldu.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Yolları

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri direkt bağlanma müşterilerin sorgulama yapması, şikayet veya sorunların bildirmesi için çok büyük bir fırsat sunar. Çünkü yakınlardaki şube ile işlemini gerçekleştiremeyen ya da sonuç alamayan bir kişi direkt olarak çağrı merkezine ulaşır ve daha kısa sürede kesin sonuçlar alabilir. Böylece kargo şirketlerinin büyük bir yarış içerisinde olduğu günümüz piyasasında müşteri hizmetlerinde yapılan bu atılım memnuniyeti de olumlu etkileyecek ve müşterilerin Yurtiçi Kargo firmasını tercih etmesini sağlayacaktır.  Çağrı merkezini arayarak 1’e  bastığınızda kargo durumu, 2 rakamına bastığınızda kargo teslim durumu, 3 rakamına bastığınızda size en yakın şube ve 4’e bastığınızda adresten alma işlerini ve bilgisini öğrenebilirsiniz Bunun haricinde  bütün işlemler için sorgulama ve bilgi almak isterseniz ise müşteri temsilcisine 0  (sıfır ) rakamını tuşlayarak direk bağlanabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma ve İletişim Yolları

Firma ile ilgili durumlarda birçok iletişim kanalı bulunur. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri direkt bağlanma bu kanallardan biri olan çağrı merkezi aracılığıyla gerçekleşir. Bunun dışında internet sitesi üzerinden iletişim kutusu aracılığıyla firmaya ulaşabilirsiniz. Bunların dışında e-posta gönderme seçeneğini kullanabilir ya da direkt olarak size en yakın Yurtiçi Kargo şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesi: www.yurticikargo.com.tr

Çağrı merkezi: 444 99 99

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim ve hangi saatler arasında hizmet verirler?

Yurtiçi Kargo’daki bir teslimat ile ilgili bir sorununuz veya bilgi almak istediğiniz bir konu varsa, bu konular için müşteri hizmetlerine 444 99 99 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri saat 08.00 ve 20.00 arasında hizmet verir.

Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğü’ne nasıl ulaşabilirim?

Yurtiçi Kargo ile ilgili bir sorun yaşarsanız, bir öneride bulunmak isterseniz ya da bir konuda bilgi almanız gerekirse ilk olarak size en yakın şubeye başvurmanız ya da direkt olarak çağrı merkezine ulaşmanız aslında işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için daha doğru bir seçim olacaktır. Yurtiçi Kargo, İstanbul merkezli hizmet veren bir firmadır. Bu nedenle genel müdürlük de buradadır.
Adres: Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 17/19 Kargo Plaza Sarıyer/İSTANBUL

Tel: 0212 365 23 65

Faks: 0212 365 24 79

Etiketler

Hamdi

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı