FinansMAX

Yapı Kredi WorldCard Başvurusu

Yapıkredi world kredi kartı başvurusu nasıl yapılır veya worldcard başvurusu nasıl yapılır gibi aramalar ile bu makalemize ulaşabilirsiniz. Bu makalemizde sizlere en hızlı yöntemler ile nasıl yapıkredi worldcard başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz.

Worldcard bir kredi kartı olup Yapı Kredi bankasına aittir.Yapıkredi ülkemizde +20 milyon müşterisi ile bankacılık sektöründe önde gelen  bankalardan biridir. Uygun kredi kartı faiz oranları ile birçok müşterisine düşük faizli kredi kartı vermektedir.

Müşterilerinin büyük bir kısmı bu kredi kartı faiz oranlarından memnun ve Yapıkrediye ait diğer kredi kartlarınada sahip olmak istemektedirler.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Genellikle en çok talep gören kredi kartlarından biride Worldcard tır. Diğer kredi kartlarına göre düşük kredi kartı faiz oranları ve diğer ayrıcalıkları ile hergün yüzlerce kişi worldcard başvurusu yapmaktadır.

Finansmax olarak sizlere en kolay ve en hızlı yöntemler ile nasıl Yapıkredi worldcard başvurusu yapabileceğinizi bu makalemizde adım adım sizlere anlatacağız.

İnternet Bankacılığı İle WorldCard Başvurusu

Bu adım en hızlı çözüme ulaştıran yöntemlerden biridir.Çok basit bir şekilde yapıkredi online işlemlere erişerek worldcard başvurusunda bulunabilirsiniz.İnternet bankacılığına mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan girebilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu yapabilmek için tek yapmanız gereken menülerden başvurular kısmından kredi kartı başvurusuna tıklayıp karşınıza gelen seçeneklerden worldcard başvurusunu seçmeniz gerekmektedir.

Daha sonra karşınıza bir form gelecek.Bu forma maaş gibi maddi durumlarınızı yazarak kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvurunuz genellikle 1-3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

SMS İle WorldCard Başvurusu

Oldukça basit olan bu yöntem ile kolayca yapı kredi worldcard başvursu yapabilirsiniz.Lakin burda dikkat etmeniz gereken kredi kartı başvusunu yaparken sms göndereceğiniz telefon numarası bankanıza kayıtlı olan cep telefon numarası olmalıdır.

Başka numaralardan yapacağınız kredi kartı başvurularınız yapı kredi tarafından tanınamadığınız için reddedilecektir.

SMS ile worldcard başvurusu nasıl yapılır ?

  • Bankanıza kayıtlı cep telefonunuzdan SMSler bölümüne girin ve yeni sms oluşturun.
  • Alıcı numarasına 4421 yazınız.
  • Mesaj kısmına “WORLD” boşluk “TC KİMLİK NUMARANIZ” yazınız ve mesajınızı gönderiniz.
  • Dakikalar içerisinde  worldcard başvurunuzun başarıyla gerçekleştiğine dair Yapı Kredi tarafından bir mesaj alacaksınız.

Genellikle 1-3 gün içerisinde Yapı Kredi tarafından değerlendirilerek tarafınıza dönüş olmaktadır.

Yapı Kredi Şubeleri ile WorldCard Başvurusu

Müşterisi olduğunuz Yapı Kredi şubesine giderek veya herhangi bir Yapı Kredi şubesine giderek müşteri temsilciniz ile beraber worldcard başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer mobil bankacılığınızdan başvuru yapamayacak durumdaysanız veya daha hızlı bir başvuru süreci yaşamak istiyorsanız bu seçenek ile yapı kredi kredi kartı başvurusu yapmanız sizin için uygun bir alternatif olacaktır. Ancak bu durumda kredi kartı başvurusu için gerekli evraklara sahip olmanız gerekmektedir.

WorldCard Başvurusunda İstenilen Belgeler

Bu belgeler sadece şube aracılığı ile kredi kartı başvurusunda bulunacak kişiler için gereklidir. Telefon bankacılığı veya SMS ile kredi kartı başvurusu yapacaklar da istenilmemektedir.  Worldcard kredi kartı başvurusunda istenilen belgeler aşağıdaki gibidir.

  • TC Nüfus Cüzdanı Fotokopisi veya Pasaport Fotokopisi
  • Maaş Bodronuz
  • Ek gelirleriniz var ise belgeleyen bir gelir belgesi
  • Sigorta Dökümünüz

Bu belgeleri şubenize götürdüğünüz takdirde işlemleriniz çok kısa sürede sonuçlanacaktır.Peki oldukça popüler olan Worldcardın avantajları nelerdir ?

WorldCard Ayrıcalıkları Nelerdir

YapıKredi bankasının en çok başvuru olan kredi kartlarından worldcard birçok ayrıcalık ve avantaja sahiptir.Worldcard avantajları  olarak en  başta gelen özelliklerden biri diğer kredi kartlarına göre daha fazla bonus para vermesidir. Bu sayede neredeyse her alışverişinizde bonus puan kazanırsınız.Topladığınız bonus paraları alışverişlerinizde rahatlıkla harcayabilirsiniz.

Yüksek limitli kredi kartı almak isteyenler için ideal bir kredi kartı olan worldcard birçok kredi kartına göre daha yüksek limitlere sahiptir ve kolayca  kredi kartı limit yükseltme işlemleri yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Yapıkredi WorldCard Başvuru Sorgulama

Genellikle kredi kartı başvurularınız 1-3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.Başvurunuz alındığında başvuru yapılan telefon numaranıza başarıyla gerçekleştiğine dair onay mesajı gelmektedir. Böylece worldcard başvuru süreciniz başlamış olur.

Başvurunuz sonuçlandığında ise telefonunuza sms ile bilgi mesajı verilmektedir.Ayrıca müşteri temsilcisi tarafından aranır ve yapıkredi worldcard başvuru sonucunuz hakkında bilgi alacaksınızdır.

Worldcard kredi kartı başvuru takibi için yapıkredi.com.tr adresinden sonra başvuru esnasında size sms ile gönderilen başvuru numarasını girerek kredi kartı başvuru takibi yapabilirsiniz. Değerlendirme aşamasında veya kurye aşamasında olduğuna dair bilgileri bu alanda görebilirsiniz.

Bu ve buna benzer daha fazla yapıkredi kredi kartı başvurusu makaleleri paylaşmamızı isterseniz bizlere yorumlarınız ile bu isteklerinizi iletebilirsiniz.

Etiketler: