FinansMAX

Yapı Kredi Cepbank İptali Nasıl Yapılır ?

Yapı Kredi cepbank iptal etme, Yapı Kredi cebe havale nasıl iptal edilir.En büyük sermayeli bankalardan biri olan Yapı Kredi bankası 1944 yılında konut kredileri vermek amacı ile kurulmuş bir özel bankadır.Sermayenin büyümesi ve hizmet verilen ürünlerin artması ile birlikte birçok alanda faaliyet gösteren Yapı Kredi bankası kısa sürede büyük bir müşteri sayısına ulaşmıştır. Her gün 100.000 ve üzeri para transferinin yapıldığı bankada zaman zaman hatalı gönderilen para transferlerinin iptali için birçok müşteri bankayı arayarak çözüm istemektedir.

Sık sık yaşanan transfer iptali problemlerinden biri olan yapı kredi cebe havale  transfer işlemlerinde de zaman zaman hatalı transfer sorunları bildirilmektedir.Özellikle telefon numarasına gönderildiği için çok hızlı bir şekilde çekilebilir olan bu havale yöntemi iptal edilemediği takdirde geri alınamamaktadır.Böyle problemlerin yaşanmasını engellemek için bu makalemizde sizlere Yapı Kredi cepbank iptal etme yollarını ve nasıl yapılacağını göstereceğiz.

Yapı Kredi Cepbank Nasıl İptal Edilir ?

Cebe havale olarak bilinen bu transfer yönemi iptal edilmediği takdirde yabancı kişiler tarafından çekilebilir.Bilinmeyen kişiler eğer bu parayı çekerse geri almanız mümkün değildir.Bu yüzden yanlış gönderilen cepbank işlemlerini hemen iptal etmeniz gerekmektedir.

Yapı Kredi Cebe Havale İptal Etme Yöntemler;

  • Müşteri Hizmetleri
  • Mobil Bankacılık
  • İnternet Şubesi

Yukarıdaki cepbank iptal yöntemlerini kullanarak kolayca yapı kredi para transfer iptal işleminizi yapabilirsiniz.Aşağıda bu yöntemleri nasıl uygulayabilirsiniz , detaylı bir anlatım hazırladık.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri ile Cebe Havale İptal Etme

Müşteri hizmetleri ile cepbank iptal etmek için hemen yapı kredi müşteri hizmetlerini arayın.Çağrı merkezine ulaşmak için “0850 222 0444” numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.Sesli yanıt sisteminde beklememek için direk müşteri hizmetlerine bağlanın , aşağıdaki makalede nasıl yapı kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanılır öğrenebilirsiniz.

[irp posts=”712″ name=”Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma”]

Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra cepbank havale yaptığınız saati ve numarayı müşteri temsilcisine söyleyerek yapı kredi cebe havale iptal yapabilirsiniz.Müşteri hizmetlerine ulaşamadıysanız aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık İle Cepbank İptal Etme

Yapı kredi mobil şube ile cebe havale iptal yapabilmek için telefonunuza Yapı Kredi bankasının uygulamasını indirin.Uygulama mağazalarından kolayca indirebilirsiniz.İndirdikten sonra Yapı Kredi Online bankacılık bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra cepbank iptal için “para transferleri” menüsüne gelin ve burada “cepbank” butonuna basın.Açılan sayfada aktif cepbank işlemlerinizi bulabilirsiniz.Burada iptal etmek istediğiniz cebe havale işlemini seçerek iptal edebilir gönderdiğiniz parayı geri hesabınıza alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi İle Cepbank İptal Etme

Online bankacılık ile iptal emri vermeniz çok kolay. Bunun için yapikredi.com.tr adresine ulaşın ve burada internet şubesi hesabınız ile giriş yapın.Tüm işlemler menüsünden Cepbank işlemleri alanına gelin.Yapı kredi cebe havale iptal emri verebilmek içini burada aktif cepbank transferlerinizi görebilirsiniz.

İptal etmek istediğiniz cepbank işlemini seçerek anında devre dışı bırakabilir ve parayı hesabınıza iade alabilirsiniz.Eğer tüm bu yöntemlere rağmen yapı kredi cepbank iptal etme işlemini yapamadıysanız en yakın banka şubesine giderek iptal işlemini yapabilirsiniz.

 

Etiketler: