FinansMAX

Vodofone Puan Sorgulama ve Cihaz Alma

Vodofone puan öğrenme, vodofone puan nasıl yükseltilir, vodofone puan ile cihaz alma.Ülkemizin en çok müşterisine sahip GSM operatörlerinden biri olan Vodofone müşterilerine sağladığı avantajlı fiyatlar ve cihaz kampanyaları ile dikkat çekiyor.Müşterilerine büyük bir kolaylık sağlayarak kredi kartı kullandırtmadan puan ile cihaz alma gibi kolaylıklar sağlayan Vodofone avantajlı fiyatları ile lider durumda.Sizde eğer vodofone müşterisi iseniz puanınız yeterli ise vodofone faturaya ek cihaz alma kampanyasına katılarak hattınızın üzerine telefon alabilirsiniz.

Peki vodofone müşterileri faturalarına ek nasıl cihaz alabilir , vodofone puan nasıl öğrenilir ve cihaz almak için şartlar nelerdir ? Bu makalemizde sizlere detaylı olarak faturaya ek cihaz alabilmek için ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri paylaşacağız.

Vodofone Faturaya Ek Cihaz Nasıl Alınır ?

Vodofone faturalı hat müşterileri kullandığı tarifeye ek telefon alabilirler. Gerekli şartları sağladıkları takdirde her ay ödedikleri tarife parasına ek olarak cihaz taksit parası eklenerek sizden tahsil edilir.Eğer vodofone cihaz almak için gerekli şartları karşılıyorsanız sizde kolaylıkla hattınıza telefon alabilirsiniz.

Faturaya ek cihaz almak için kullanabileceğiniz 3 yol var;

  • Vodofone Bayileri ile Faturaya Ek Cihaz Alma
  • Vodofone Mobil Uygulaması İle Faturaya Ek Cihaz Alma
  • Vodofone Online İşlemler İle Faturaya Ek Cihaz Alma

Yukarıda listelediğimiz yöntemler ile vodofone tarifeye ek telefon alma işlemi alabilirsiniz.Eğer hattınızda yeteri kadar puan birikmişse ve diğer gerekli şartları karşılıyorsanız cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.Eğer gerekli şartları karşıladığınızdan emin değilseniz vodofone puan öğrenme ve vodofone cihaz sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıda paylaştığımız kılavuzu okuyunuz.

Vodofone Cihaz Almak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir ?

Vodofone müşterileri faturaya ek telefon alabilmek için bazı şartları sağlaması gerekmektedir.Ödeme gücünüzün yeterli olduğunu kanıtlayabilmek için vodofone sizden bazı yeterlilikler istemektedir.Faturaya ek cihaz almak için gerekli şartları aşağıda sizler için listeledik.

Vodofone Cihaz Alma Şartları;

Şartları listelemeden önce şunu belirtelim.Eğer bankalar ile aranız iyi ise ve kredi notunuz yüksek ise aşağıdaki şartlara ihtiyaç duymadan vodofone cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.Ancak bankalar ile aranız çok iyi değilse aşağıdaki şartları sağlamanız gerekmektedir.

  • En az 6 ay Vodofone Müşterisi Olmak
  • Her ay faturaları düzenli olarak ödüyor olmak
  • Ödenilen faturaların yüksek olması ( daha çok puan kazandırır )
  • Cihaz fiyatı kadar vodofone puan sahibi olmak
  • Başka bir tarifeye ek cihaz ödemesi yapmamak

Yukarıdaki şartları sağlayan Vodofone müşterileri faturaya ek cihaz alabilir.Burada fatura tutarınızın yüksek olması sizin tarifenizde birikmiş olan puan miktarınıda yükseltir.Vodofone puan öğrenme işlemini aşağıda size gösterdiğimiz şekilde yapabilirsiniz.Düzenli olarak faturaları ödüyor olmak ve 6 aylık bir müşteri olmak sizin borcunuza sadık olduğunu gösterir bu yüzden bu süre ne kadar çok olursa o kadar iyi olur.

Peki vodofone puan sorgulama işlemi nasıl yapılır ? Bunu öğrenmek için hemen alt başlığımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Vodofone Cihaz Puanı Öğrenme

Vodofone müşterileri puan sorgulayabilmek için en az 6 aylık müşteri olmak zorundadır.Çünkü 6 ay olmadan herhangi bir puan tanımlaması yapılmaz. Siz düzenli olarak faturalarınızı ödedikçe her ay hattınıza puan yüklenir ve vodofone puan kullanarak telefon alabilirsiniz.

Vodofone Puan öğrenme ve sorgulama yapmak için kullanabileceğiniz 2 yöntem var;

  • Vodofone Online İşlemler
  • Vodofone Bayileri

Yukarıda belirttiğimiz 2 yol ile puanınızı öğrenebilirsiniz.Vodofone mobil cihaz puanı öğrenme ve vodofone online işlemler cihaz puanı öğrenme işlemleri tamamen aynıdır.Çünkü hem mobil uygulaması hemde online işlemler aynı alt yapıyı kullanmaktadır.

Vodofone online işlemler cihaz puanı sorgulama yapabilmek için online işlemlere giriş yapın.Ardından cihazlara tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz.Bu sayfada karşınıza gelen telefonları alabilirsiniz. Burada puan mantığı şöyle işliyor. Sadece alabileceğiniz en yüksek tutarlı cihaza kadar telefonlar karşınıza gelir.Yani 4.000 TL tutarında bir telefon görüyorsanız bu sizin 4.000 vodofone puan sahibi olduğunuz anlamına gelir.

Vodofone bayileri ile puan sorgulaması yapmak sizin için daha kesin sonuçlar verir.Bunun için size en yakın vodofone bayisine giderek vodofone cihaz puanı sorgulama yapabilirsiniz.

 

Etiketler: