FinansMAX

Vodofone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2022

Bu makalemizde sizlere en yeni vodofone bedava internet kampanyalarını sunacağız.Yenilenen methodları ile nasıl bedava internet alabileceğinizi size göstereceğiz.Daha fazla kampanya için diğer makalelerimize gözatabilirsiniz.

Vodofone bedava internet kampanyaları Şubat 2022 itibari ile güncellenmiştir.Yeni internet kampanyalarını aşağıdaki şekilde güncelledik.Lütfen bu kampanyalara katılmadan önce geçerlilik şartlarını dikkatlice okuyunuz.Bazı kampanyalar sadece yurtiçi bedava internet vermektedir.

Vodofone yurtdışı bedava internet paketleri kazanmak isteyenler kampanyaların yanında yurtdışında da geçerli olduğu yazılarına dikkat etsinler.

Vodofone Hediye İnternet Kampanyaları 2022

Vodofone aboneleri diğer gsm operatörü müşterilerine göre hediye paketlerde daha şanslıdır.Birçok GSM şirketi bedava internet kampanyalarında çok düşük ve kısa hediyeler vermektedir. Vodofone ise 10 GB bedava internet verebilmektedir. Üstelik bu hediyeler süresiz kullanıma sahip olabiliyor.

Aşağıdaki kısımda güncel vodofone bedava internet paketlerine bakabilirsiniz.Bu kampanyalar yeni güncellenmiştir.Sizde hemen uygulayarak ücretsizce hediye internet kazanabilirsiniz ve internette bedava gezinebilirsiniz.

Vodofone Bedava 1GB İnternet Kampanyası 

Bu kampanya şuan aktif ve çalışmaktadır.Vodofone 1gb bedava internet kampanyasından sadece aktif vodofone müşterileri yararlanmaktadır.Diğer müşteriler maalesef yararlanamaz.Tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları uygulamak.

Vodofone yanımda uygulamasını indirip hesabınız ile giriş yapınız.Vodofone yanımda uygulamasını kullanarak her hafta pazartesi günü 1gb hediye internet kazanırsınız.Haklarınız her hafta sıfırlanır ve kullanmadığınız internet diğer haftaya aktarılmaz.

Vodofone yanımda uygulamasını indirdiğinizde anında 1GB bedava internet kazanırsınız.Hiçbirşey yapmanız gerekmez ve anlık olarak 1gb internet hattınıza yüklenir.Her hafta bunu tekrarlayarak yine 1gb bedava internet kazanırsınız.

Vodofone 2GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodofone’lular bedava internet kampanyalarına doymuyor.Bu kampanyamızı deneyerek 2GB bedava internet kazanabilirsiniz.Üstelik bu paket için hiçbir ücret ödemezsiniz ve hemen hesabınıza yüklenir. Aktif ve çalışır durumda olan bu kampanya bizzat tarafımca az önce test edilmiş ve teyit edilmiştir.

Tek yapmanız gereken Vodofone Yanımda uygulamasını indirip sağ taraftaki menüden Bana Ne Var seçeneğine tıklamaktır.Burada bir çark dönecek ve her hafta size harika ödüller kazandırmaktadır.Genellikle 2gb hediye internet veren bana ne var çarkı bazen 10gb bedava internet bile verebilmektedir.

Vodafone Bedava İnternet 2022 Faturalılar İçin

Yukarıda paylaştığımız kampanyalar hem faturalı hemde faturasız vodofone aboneleri için geçerlidir.Bu kampanya ise sadece vodofone faturalılar için geçerli bedava internet paketi vermektedir.

Hemen vodofone hattınızın faturasını e-faturaya geçirerek bedava 1GB internet kazanabilirsiniz.Bu kazandığınız hediye internet 2 hafta geçerlidir. Sadece 1 kerelik faydalanabileceğiniz hediye internet paketi ile hem ağaçların kesilmesini önlemiş olursunuz hemde vodofone bedava 1gb internet kazanmış olursunuz.

Vodofone Bedava İnternet 2022 Faturasızlar İçin

Tabi ki faturasız vodofone kullanıcılarına da bedava internet var.Üstelik sürekli olarak faydalanabileceğiniz bu internet kampanyaları ile yüksek miktarlarda hediye internet alabilirsiniz.

Vodofone ile tl yüklemelerinizi banka hesabınız ile yaptığınızda bedava internet kazanabilirsiniz.

 

Etiketler: