FinansMAX

Vodafone’den Sınırsız Whatsapp Kampanyası Nedir?

Bu yıl gündemleri en çok meşgul eden şey hepimizin bildiği gibi Corona salgını ve hayatımızda yarattığı yeniliklerdir. Salgını duraklatmak ve nihai anlamda sonlandırmak için adımlar atılmış ve okul, iş yeri gibi toplu olarak gidilen ve bu anlamda bir zorunluluk yaratan durumlar için engeller oluşturulmuştur. Hatta birkaç ay boyunca sokağa çıkma yasakları aralıklı olarak uygulanmıştır. Bu sürede evde normale göre çok daha uzun süre kalan vatandaşlar iş, eğitim, eğlence gibi ihtiyaç ve istekleri için interneti kullandılar. Vodafone bu süreçte sabit bağlantılarda %60, mobilde ise %10 trafik artışı olduğunu ifade etti. Bu nedenle kullanıcılarına bir geri dönüş olarak Vodafone’den sınırsız Whatsapp kampanyası başlattı.

Vodafone’den Sınırsız Whatsapp Kampanyası Nasıl Katılabilirim?

Vodafone ve diğer bütün internet sağlayıcılar evde kaldığımız süreçte internet başvurularında muazzam bir artış olduğunu ifade ediyorlar. Diğer taraftan hem mobil hem de sabit internette önceki döneme göre çok büyük bir trafik artışı da yaşanmış. Bu süreçten gelişerek çıkan ve ustaca bu süreci yöneten Vodafone firması müşterilerine bir teşekkür olarak Vodafone’den sınırsız Whatsapp kampanyası başlatmış ve kampanya kapsamında hem faturalı hem de faturasız tüm bireysel abonelerine bu kampanyayı sunmuştur. Katılım sağlamak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmanız ve kampanya sayfasını bularak katılmanız yeterlidir.

Vodafone’den Sınırsız Whatsapp Kampanyası Detayları Nelerdir?

Vodafone’den sınırsız Whatsapp kampanyası ile Vodafone faturalı hat sahiplerine 1 ay geçerli, faturasız hat sahiplerine ise 1 hafta geçerli olmak üzere Whatsapp’ta sınırsız internet vermiştir. Bu internet hakkı ile mesajlaşma, görüntülü veya sesli arama, medya dosyaları gönderme gibi işlemleri kendi bakiyenizden herhangi bir azalma olmadan yapabilirsiniz. Bu kampanya bir kere ile mahsustur. Katılım için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmalısınız. Kısa süre içerisinde gelecek olan bilgi SMS’i ile kullanıma başlayın.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: