FinansMAX

Vodafone Spotify: Ücretsiz Üyelik

Günümüzde özellikle gençler olmak üzere birçok akıllı telefon kullanıcısı müzik dinlemek için ücretli uygulamaları kullanmaktadır. Vodafone ise kedi kullanıcılarının ödediği bu ücreti düşürmek için Spotify ile ortaklığa gitme yolunu seçmiştir. Vodafone Red tarifesini kullanan müzik sever kullanıcıları için Spotify ortaklığı yapmış ve bununla beraber üç ay ücretsiz Premium üyelik şansı vermiştir. Vodafone Red tarifelerinden faturalı hat kullanıcısı olan kişiler, Vodafone Spotify kampanyası ile üç ay boyunca ücretsiz olarak Spotify’a üye olarak dünyanın en büyük dijital müzik platformlarından birinde Premium üyelik fırsatı yakalar. Kullanıcılar üç ay sonrasında ücretsiz üyelik bitince iptal yoluna gidebilir veya ücretli Premium üyeliğe başlayabilir. Peki, faturalı Vodafone Red üyeleri nasıl Vodafone Spotify üyeliklerini aktive edebilir?

Vodafone Spotify Üyeliğini Aktive Etme

Vodafone Spotify üyeliğinizi aktif hale getirerek Spotify Premium deneyimini üç ay için ücretsiz olarak keşfedebilirsiniz. Nasıl aktif hale getirilir? Kısa mesaj ile 5800’a SPOTIFY yazarak gönderdiğimizde bize bir mesaj gelecektir bu mesajdaki link ile giriş yapmalıyız. Karşımıza çıkan alanda Spotify Vodafone aktive et seçeneğini şeçmeli ve aktifleştirmeyi onaylamalıyız. Daha önceden üyeliğiniz bulunuyorsa bilgileri girerek bu hesaba hediye kodu alırsınız, yoksa e-mail veya Facebook hesabınız ile yeni üyelik kurarak da hediye kodunu elde edebilirsiniz. Bu aşamada üç aylık ücretsiz deneyiminiz başlatılmış olur. Uygulamayı indirdikten sonra üyelik bilgilerini girerek hesabınıza ulaşabilirsiniz, bilgileri girdikten sonra ücretsiz premium hesap aktifleştirilir ve kullanıma hazır hale gelir.

Vodafone Spotify Üyeliğin İptal Edilmesi

Vodafone müziksever kullanıcıları için ücretli müzik uygulamalarına alternatif olarak en azından üç ay için ücretsiz Spotify Premium üyeliği kampanyası yapmıştır. Vodafone Spotify kampanyası ile özellikle genç kullanıcılar hedeflenmiş ve beklendiği gibi oldukça etkili olmuştur. Vodafone Spotify sadece faturalı Red tarife kullanan kişilere yönelik bir kampanyadır. Kısa mesajla 5800’a SPOTIFY şeklinde kısa mesaj göndererek üyelik aktive edilir, üç aylık üyelik süresi dolduktan sonra IPTAL SPOTIFY kısa mesajını 2020’ye göndererek üç aylık süre sonunda iptal edebilirsiniz. Ücretsiz üyelik bittikten sonra ücretli şekilde Spotify Premium kullanımına devam edebilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

 

 

Etiketler: