FinansMAX

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet

 

Vodafone internet tutkunları için abonelerine bedava internet hediye etmek ve kaznamak eglenceli bir yöntem kullanmaya başladı.  Vodafone  kullanıcılarına, Vodafone  Seviyorum internet testi  ile abonlerine 3 GB internte kazanma fırsatı vermeye de vam ediyor. Bu yazımızda vodafone kullanıcılarına 3 gb internet nasıl kazanılır onun hakkında bilgiler vereceğiz.

Vodafone, kullanıcılarına bedava kullanabileceği internet paketlerini vermekten hiçbir fırsat kaçırmıyor.bu kapsamda hazırlanan vodafone abonelerine özel bir test üzerinden abonelerini hem eglendiriyor hemde internet paketi veriyor bu sayede kullanııcılar hem eğlenceli vakit geçirip hem de 3 GB internet kazana şansına sahip oluyor

 

VODAFONE SEVİYORUM İNTERNETİ TESTİ İLE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi, aboneleri hem eğlenceki vakit geçirip hem de  internet paketi vererek  3 GB  kazanma şansını yakalıyor. Kazanmak için  vodafone tarafından hazırlanan Test sonucunda  aboneleri eğlenerek internet kazanma fırsatını yakalıyor.

VODAFONE SEVİYORUM İNTERNETİ TESTİ İLE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NASIL YAPILIR?

 

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Birinci Adım

Vodafone seviyorum interneti testini çözmek için hazırlanmış internet sitesine gidilir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi için TIKLAYIN

 • İkinci Adım

Siteye girildikten sonra ekrana gelen karakterin altında yer alan “Teste Başla” butonuna tıklanır.

 • Üçüncü Adım

Teste başladıktan sonra abone ekrana gelen sorulara cevap verir. Her soru cevaplandığında altta yer alan “Devam” butonuna basılması gerekir. Bazı sorularda birden fazla şık seçmek gerekir

 

Vodafeone seviyorum testi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Dördüncü Adım

Testte belirli bir süre ilerledikten sonra ekrana gelen karakter, aboneye teste devam edip etmeyeceğini sorar. Teste devam etmek istemeyenlere internet karakteri analiz sonuçları gösterilir. Teste devam etmek isteyenler ise “Teste Devam Et” butonuna basmalıdır.

 • Beşinci Adım

Teste devam eden aboneler, bir sonraki ekranda cep telefonu numaralarını yazarak teste devam eder. Bu aşamadan sonra 3 GB kazanma hakkı verilir.

 • Altıncı Adım

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyasından 3 GB internet kazanmanın yanı sıra 5 yıllık 1 TB internet kazanmak için hazırlanmış çekilişe katılma hakkı da verilir.

vodafeone seviyorum testi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VODAFONE SEVİYORUM İNTERNETİ TESTİ İLE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası vodafone tarafından hazırlanmış bedava internet kampanyalarından birisidir.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyasına sadece Vodafone abonelerinin değil diğer operatör abonelerinin de katılma hakkı bulunur.
 • Testte yer alan soruları cevaplayan aboneler 3 GB internet kazanma şansına sahip olur.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası kapsamında testi çözen aboneler, ekstradan 5 yıllık 1 TB internet kazanmak için çekilişe katılma hakkına da sahip olacaktır.
 • Teste katılan aboneler istedikleri zaman testi bırakabilir.

 

vodafone 3 gb internet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • İsteyen aboneler testten sadece internet kişilik sonucunu öğrenerek ayrılabilir.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası, abonelere bedava internet sunmak ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış bir uygulamadır.
 • Vodafone, Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan testini istediği zaman sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 3 GB internet paketi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan bedava internetin bitmesi sonucunda aboneler bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir.
 • Vodafone, resmi sitesi üzerinden yaptığı bu test sonucunda abonelerin bilgilerini herhangi bir kişi ile paylaşmamaktadır.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyasından kazanılan 3 GB internet paketi sadece 1 günlüktür. Gün sonunda kullanılmayan haklar otomatik olarak silinecektir.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası kapsamında farklı operatörlerden katılım sağlayan aboneler, hediye kazandıktan sonra Vodafone abonesi olurlarsa 3 GB interneti 1 ay boyunca kullanma hakkına sahip olurlar.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası kapsamında aboneler hat başına sadece 1 kere teste katılma hakkına sahip olacaktır.

 

Eğer ki yazımızı beğendiyseniz arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz.

 

 

 

Etiketler: