FinansMAX

Vodafone puk kodunu unuttum (Kesin Çözüm)

Vodafone firmasından bir sim kart alarak kullanıcı olursanız sizin güvenliğiniz için pin ve puk kodları birer güvenlik aracı olarak kartı aktive etmenizde size gereklidir. Kodlar başkalarının hattımızı kullanmasını engellemeyi amaçlamaktadır. Ancak bu durum bizim için sorun da teşkil edebilir, çünkü kodu unutmamız bizim erişimimizi de keser. Pin kodu telafisi olan bir koddur eğer bloke olursa puk kodu tekrar bir şans verir size. Ancak Vodafone puk kodunu unuttum (Kesin Çözüm) durumu büyük sorunun habercisi olabilir. Her şeye rağmen Vodafone puk kodunu öğrenmek için birçok farklı yol sunmaktadır. Bu yolların fazla ve kolayca ulaşılır olması puk kodu unutması nedeniyle kullanıcıların mağduriyet yaşamasını elden geldiğince önlemek amacını taşır.

Vodafone puk kodunu unuttum (Kesin Çözüm)- Puk sorgulama

Vodafone puk kodunu unuttum ( Kesin Çözüm) aslında basit birçok yolla çözülebilir. Problemi çözmek için internete veya Müşteri Hizmetleri’ne başvurabiliriz. Peki bu yollar nelerdir? İnternet sitesi üzerinden üç farklı yolla hızlı bir şekilde kendi başımıza puk kodu alabiliriz. Bu yollar Online Self Servis, Sesli Yanıt Self Servis ve son olarak puk sorgulama yoludur. Her üç alternatif de kendi başımıza kolayca ulaşabileceğimiz ve birkaç dakika içerisinde puk kodumuzu alarak sorunu çözebileceğimiz alternatiflerdir. Vodafone internet sitesi üzerinden şifrenizi kullanarak puk kodu sorgulama yoluna ulaşabilir ve kimlik numaranızla puk kodunuzu talep edebilirsiniz. Eğer Online İşlemler şifreniz yoksa 7000’e S yazarak SMS yoluyla şifre talebinde bulunabilir ve online olarak puk kodu sorgulaması yapabilirsiniz.

Online Self Servis ve Sesli Yanıt Self Servis ile Puk Kodu Alma

Vodafone kullanıcıları pek çok farklı servisle işlemlerini yapabilir. Online Self Servis yoluyla internet sitesine ulaşanlar kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapabilir. Şifreniz yoksa 7000’e S yazarak SMS yoluyla şifrenizi öğrenirsiniz. Size gelen şifreyle giriş yaparak Vodafone puk kodunu unuttum (Kesin Çözüm) sorununu da çözersiniz. Diğer yandan eğer şifreniz yoksa online yöntemi tercih etmeyebilirsiniz. Bu nedenle de 7000 Müşteri Hizmetleri’ni arıyarak Sesli Yanıt Sistemi ile puk kodunuzu talep eder ve öğrendikten sonra pin kodunuzu tekrar alabilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: