FinansMAX

Vodafone Mobil Limitsiz İnternet Tarifesi

İnternet çağımızın en çok sevilen ve kullanılan şeylerinden biridir. Eğitim, iş, sosyal medya, eğlence, müzik, oyun, araştırma açıkçası her an yanımızdadır. Bu nedenle genç yaşlı herkesin internet ihtiyacı vardır. Bu nedenle de GSM operatörleri biz evde veya işte yani sabit internet bağlantımız olmayan bir yerde değilken internete bağlanalım diye birbirinden cazip kampanyalar ile karşımıza çıkıyor. Bu kampanyaların belki de en önemlisi uzun zamandır beklenen Vodafone mobil limitsiz internet tarifesi.

Vodafone Mobil Limitsiz İnternet Tarifesi Nedir?

Vodafone mobil limitsiz internet tarifesi ile firma abonelerine tamamen sınırlarını kaldırdığı bir cepte internet hakkı sunar ve doyasıya eğlence ile sizi buluşturur. Bu tarz sınırsız tarifeler aslında herkes tarafından uzun süredir talep edilmekteydi ve sonunda Vodafone hayata geçirdi ama tabi ki tarifelerin fiyatları diğer standart tarifelerin üstünde. Normal şartlarda 12 aylık taahhüt ile aylık tarife fiyatı 399 TL. Ama yakın dönemde bu kampanya yeni çıktığı için ve tanıtım yapılması istendiği için fiyatlar indirimli olarak uygulanıyor. Eğer bu tarifeye geçmek isterseniz mağazayı ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Vodafone Mobil Limitsiz İnternet Tarifesi Detaylar

Vodafone sınırsız Redli paket kapsamında sınırsız konuşma, sınırsız kısa mesaj ve sınırsız cepten internet seçenekleri vardır. Vodafone mobil limitsiz internet tarifesi ile her zaman istediğiniz sınırsız tarifeye kavuşabilirsiniz. Kampanya 24 aylık bir taahhüt ile yapılır. Normal şartlarda bu tarifenin fiyatı 399 TL iken bu teklifi kabul edersiniz. İlk 12 aylık dönem için fiyat 169 TL ikinci 12 aylık süreç için ise fiyat 189 TL olacaktır.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: