FinansMAX

Vodafone İle 20 Gb Bedava İnternet

 

Vodafone İle 20 Gb Bedava İnternet

 

Vodafone abonelerine İnternet dagıtmaya devam ediyor. gün geçtikçe abone sayısını arttırmaya ve kaliteli hizmet sunmaya devam ederken  Vodafone abonelerine harika fırsatlarda sunmaya devam ediyor. Uygun tarifeleriyle adından sıkça söz ettirip ve bu seferde  güncel olan bol GB’LI bedava internet kampyanlarıyla karşımıza çıkıyor.Vodafone’ndan  3GB’dan başlayıp 20 GB’a kadar bedava internet paketlerini mobil hattınıza tanımlayabiirsinizi.

 

Vodafone’dan İster 3GB , İster 20GB Bedava internet 2020

Hazırladığımız bu yazı ile Vofadone Red 3GB  ve  Vodafone Yanımda 20GB internet güncel internet paketleri nelerdir ?  sıkça gelen sorulardan  Vodafeone Red ve Vodafone yanımda bedava internet nasıl yapılır ? soruları sıkça bizilere sorulmaktadır. Geçmişten günümüze kadar devleşen  GSM operatörü olan Vodafeone İnternet  bedava kampanyaları ;

Vodafone Red paketlerine geçiş yapanlar internetin tadını çıkarıyor!  Vodafone Red tarifelerinin kullanımını ve abopneliklerini  arttırmak amacı ile belirlenen yeni Vodafone Red paketlerine geçiş yapan müşteriler  bolca  GB dolusu internet kazanıyor..

Kampanyada biraz bahedelim Vodafoneli olmak yetmiyor Vodafone Red tarifeli olup 12 ay sözü veren aboneler tarifelerinin üzerine ek olarak 3 GB bedava internet kullanıyorlar.  Vodafone daha öncesinde Vodafone Red paketlerine yıl içerisinde bir kaç defa internet gönderiyordu. Şuan yaptığı kampanya ile müşterilerinin internet kullanımlarına tamamen yeni bir boyut getiriyor. Ayrıca kampanyalı tarife kullandığınız taktirde tarifenize 11 TL indirim almış oluyorsunuz. Yani böylece hem ücretsiz interneti hemde indirimi aynı anda almış oluyorsunuz.

vodafeone red 3gb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilgilendirme yazımıza başlarken hatırlatmalıyız ki sayfamızda yer alan diğer Vodafone hediye internet içerikli yazılarımızı inceleyerek ücretsiz, hediye internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Şimdiye kadar yapılan kampanyalar arasında Vodafone Red internet fırsatları her zaman daha fazla ilgi gördü. Bu kampanya ile bir çok kişi Vodafone Red paketlerine yöneliyor. Bunun yanında hediye internet ve tarife internetiniz bittiği taktirde dilerseniz tarifenize ek internet paketleri alıp aşım yapma durumunuzu da kontrol altına alabilirsiniz.

Bugünki güncel Vodafone Bedava internet Paketlerinin hemen hemen her birine yer vermeye çalışacağız. Bedava konuşma, sms ve internet paketleri için finans360 adresini takipte kalmanızı sizlere öneririz.

vodafone 3 gb internet

                                                       vodafone 3 gb internet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Vodafone Red 7Yeni Vodafone 10Yeni Vodafone Red 15Yeni Vodafone Red 20 tarifesine yeni geçiş yapan aboneler 12 fatura dönemi taahhüt verdikleri taktirde tarifenin aylık ücreti üzerinden 11 TL indirim ve +3GB internet sahibi olurlar.

Vodafone Sokakta ile 20GB Bedava internet Kazan Kampanyası

Vodafone Sokakta ile 20GB Kazan Kullanım Koşulları:

  • İnternet Avcıları kullanıcıları: Servis’e kayıtlı bireysel ya da kurumsal aktif Vodafone hat sahipleri olan Vodafone aboneleridir. Aktif müşterilik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
  • Özel Bit ise: Belli dönemlerde belli lokasyonlara kısıtlı süre için eklenen, kullanıcının direkt data paketi kazanmasını sağlayan değerli bit karakteridir.
  • İnternet Avcıları Paketleri şu şekildedir;
    Faturalı aboneler için: 1 GB Günlük paketi 3 TL karşılığında satın alınır. Paket, 1 gün sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez. 2 GB 3 Günlük Paketi 5 TL karşılığında satın alınır. Paket, 3 gün sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez. 4 GB Haftalık Paketi 7 TL karşılığında satın alınır. Paket, 7 gün sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez.
    Faturasız aboneler için; Günlük 1 GB paketi 3 TL karşılığında satın alınır. Paket, 1 gün sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez. 3 Günlük 2 GB Paketi 5 TL karşılığında satın alınır. Paket, 3 gün sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez. Haftalık 4 GB Paketi 7 TL karşılığında satın alınır. Paket, 7 gün sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez.
  • İnternet Avcıları oyununu kullananlar Vodafone’un kullanım koşulları ve şartlarını da kabul etmiş sayarlar. Uygulamada Vodafone aboneleri için 1 günde toplanabilecek maksimum bit sayısı limitlidir. Bu limit 2000 adettir bit’tir. 2000 bit limitine ulaşan oyuncular uygulamayı reinstall etmesi halinde bit avlamaya devam eder, fakat avladığı bitler hesabına yüklenmez.

 

hediyeler kaç defa alınır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 saatlik 1GB ücretsiz internet paketini ayda en fazla 15 defa alabilirsiniz.6 saatlik 1GB ücretsiz internet paketini ayda 4 kez alabilirsiniz. 1 günlük 1GB ücretsiz internet paketini ise ayda sadece 1 defa alabilirsiniz. Bu sayede toplamda ay içinde 20GB ücretsiz internet kullanmış olursunuz.

Vodafone 2GB Hediye internet Kampanyası

 

Unutmayın ki bedava, ücretsiz paketleri sitemiz yardımıyla alın. Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize yorum yaparak ulaşabilir, aynı zamanda yorum yaparak kampanyalara katıldığınıza dair bilgilendirme mesajı alarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Etiketler: