FinansMAX

Vodafone Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar

Bir GSM operatörü kullanıcısı olan çoğu kişi eğer telefonda çok fazla görüşme yapması gereken bir işi yoksa genelde tarifelerde en fazla internet kullanım haklarına önem verirler. Bu nedenle hem Türkiye hem de dünya piyasasında oldukça iddialı bir firma olan Vodafone kullanıcılarına daha fazla internet paketi vererek onları bünyesinde tutmaya çalışır. Bu aslında hem Vodafone uygulamalarının daha fazla yaygınlaşması ve kullanılması anlamına gelirken diğer yandan da kullanıcılar için zahmetsiz bir şekilde bedava internet fırsatı demektir. Vodafone bedava internet veren mobil uygulamalar ile bu fırsata siz de erişebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar 2020

Kullanıcıların bedava internet kazanması ve aynı zamanda da uygulamaların yaygınlaştırılması adına Vodafone bedava internet veren mobil uygulamalar ile kampanyalar yapılmaktadır. Bu uygulamalar başlıca Vodafone Yanımda ve İnternet Avcıları’dır. Uygulamaları Android için Play Store, IOS için ise App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kurduktan sonra İnternet Avcıları’ndan size verilen günlük katılım hakkıyla balonları patlatın ve puan toplayın. Topladığınız puana göre 1 ve 10 GB arasında bedava internet alabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar, Yanımda Uygulaması

Vodafone bedava internet veren mobil uygulamalar içinde en önemlisi Vodafone Yanımda Uygulaması’dır. Bu uygulamayı daha önce indirmediyseniz zaten direkt olarak 1 GB internet kazanırsınız. Daha sonra en azından haftada bir olmak üzere uygulama içerisindeki “Bana Ne Var” seçeneğini seçip aktif internet kampanyalarını kontrol edebilirsiniz. Burada verilen kampanyalardan biriyle internet kazanabilirsiniz, ayrıca internet yanında birçok ödül daha sunulmaktadır. Bu uygulamalar dışında yükleme yapma gibi birçok farklı yolla bedava internet paketi alabilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: