FinansMAX

Vodafone Bayilik Şartları, Genel Bilgiler

Vodafone Bayilik Şartları, Genel Bilgiler Telekomünikasyon sektörü küresel piyasalarda bir dev haline geldi ve her yeni abone de bu dev sektöre taze kan pompalıyor. Her gün birçok kullanıcı iletişim ağına katılıyor ve dolayısıyla hizmet almak için bir telekomünikasyon şirketine başvuruyor. Sektörün Türkiye’deki liderlerinden olan ve 19 milyon abonesi ile ikinci sırada bulunan Vodafone, hem yurt içi hem de yurtdışı piyasalarda adından söz ettiriyor. Küresel büyüme stratejisi altında Vodafone bayilik şartlarını inceleyerek siz de kendinize ait Vodafone bayinizi açabilirsiniz. Neden Vodafone bayiliği almalısınız? Firmanın 19 milyon abonesi olması ve sektöründe ulusal piyasa liderlerinden biri olması müşteri potansiyelini bir hayli yüksek tutuyor. Firmanın yaptığı reklamlar ve aktif kampanyalar müşterilere avantajlı fırsatlar sunarak, onların ilgisini çekiyor, böylece ürünlerinize olan talep artıyor. Firma hızlı bir şekilde büyüyerek pazarda daha fazla pay sahibi oluyor, bu da sizin için avantaj anlamına geliyor. Tüm bu nedenlerden dolayı karlı bir iş olarak Vodafone bayiliği açmayı tercih edebilirsiniz.

Vodafone Bayilik Şartları

Bayilik açmayı planlıyorsanız Vodafone bayilik şartlarını inceleyiniz. Vodafone bayilik sisteminde üç farklı bayilik türü vardır. Bunlar: Vodafone Silver, Vodafone Shop ve Vodafone Store’dur. Bu bayilik türlerinden birini tercih etmelisiniz, şartlar da hangi bayilik türünü açmak istediğinize göre değişmektedir. Bu nedenle eksiksiz ve doğru bilgi almak için bölge müdürlükleri veya genel iletişim şeçeneklerine başvurmalısınız. Vodafone Bölge Müdürlükleri için:

Vodafone İstanbul Bölge Müdürlüğü/ Erenköy Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 284 Erenköy İstanbul

Vodafone İstanbul Bölge Müdürlüğü / Mecidiyeköy Abide-i Hürriyet Cd. No:11 Şişli İstanbul

Vodafone İstanbul Bölge Müdürlüğü/ Bakırköy Fişekhane Cd Yaşar Apt No : 52/1 Bakırköy İstanbul

Vodafone Ankara Bölge Müdürlüğü Ankara Gazi Bulvarı No:12 Onur İşhanı Ankara

Vodafone İzmir Bölge Müdürlüğü İsmet Kaptan Mh. Şair Eşref Bulvarı No:34 İzmir

Vodafone Bayilik Maliyeti

Vodafone bayilik şartlarının bir parçası da maliyettir. Maliyet ise lokasyona göre büyük bir değişiklik göstermektedir. Eğer büyük bir şehirde işlek caddelerde bir bayi açacaksanız bu maliyet 350 bin TL civarını bulacaktır. Küçük şehirlerde ise bu maliyet 20-25 bin TL’ye kadar düşmektedir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

 

Etiketler: