FinansMAX

Vodafone 1 TB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone 1 TB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

İnternet artık bizim için çok önemli çünkü tüm gün boyunca her fırsatta sosyal medya ya da Youtube gibi video uygulamaları ile zaman geçiriyoruz. Son dönemde ise Covid-19 salgını nedeniyle evlerimizde daha fazla vakit geçirmeye başladık. Dolayısıyla internet ihtiyaçlarımız arttı ama herkesin evinde internet bağlantısı mevcut değil. Bu nedenle GSM operatörleri internet bedavası vermek için sürekli yeni kampanyalar yapıyor. Vodafone 1 TB bedava internet kampanyası ile abonelerine evde kaldığı bu zamanlarda daha fazla eğlence için bedava internet paketleri sunuyor.

Vodafone 1 TB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yararlanılır?

Vodafone aboneleri daha fazla internet kazanma fırsatı bulsun diye yeni kampanyalar sunuyor. Bu kapsamda Vodafone 1 TB bedava internet kampanyası sunmuştur. Kampanya katılımı oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. Vodafone web sitesi üzerinden Seviyorum isimli bir anket yayınlanıyor ve bütün Vodafone aboneleri resmi web sitesi üzerinden bu ankete ulaşmak ve daha sonra bu anketi doldurmak suretiyle 3 GB garanti interneti kazanmış olurlar. Daha sonra bu anket dolduran aboneler arasında yapılan çekiliş ile 1 TB internet hakkı tanınacaktır.

Vodafone 1 TB Bedava İnternet Kampanyası Detaylar

Vodafone 1 TB bedava internet kampanyası katılım için gereken anketi doldurduktan sonra her kullanıcıya 3 GB günlük internet hakkı verilir. Anket dolduran kişiler arasında yapılan çekiliş ile bir kişiye 5 yıl boyunca geçerli olacak 1 TB internet verilir. Bunun için öncelikle internet sitesindeki anketi açın ve sizden istenilen bilgileri girip daha sonra yöneltilen soruları eksiksiz şekilde tamamlayın. Hattınıza tanınan kullanım hakları yurtiçinde geçerli olacaktır ve bu hakların üçüncü bir kişiye devri mümkün değildir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: