FinansMAX

VakıfBank Sim Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

VakıfBank Sim Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Devlet bankalarından biri olan Vakıfbank’a yolumuz çok fazla düştüğü için sim kartı değişikliği yapınca Vakıfbank sim kart blokesi nasıl kalkar sorusunun yanıtını arayabiliriz. Memur maaşlarının Vakıfbank üzerinden ödenmesi, düzenlediği kampanyaların büyük ilgi görmesi, düşük faiz oranları sunması ve daha birçok hizmeti ile dijital platformunu çok fazla kullanmamıza ve müşterileri ile olan ilişkilerinin güçlü olmasına neden oluyor. Dijital olan her şeyin altın değerinde olduğu bir çağda yaşadığımız için cep telefonu ve bilgisayarlarımızdan yaptığımız işlemlerin bize zaman ve bütçeye destek kazandırması elbette bizi mutlu eden sebeplerden biri. Fakat herhangi bir nedenle sim kartı değişikliği yaptığınızda, Vakıfbank güvenlik nedeniyle sim kart bloke işlemi uygulayıp işlemlerinizi kısıtlayabilir.

Vakıfbank bu hizmeti vererek telefonunuz başka kişilerin eline geçtiğinde güvende olduğunuzu bilmelisiniz. Çünkü para transferi ya da internetten bir şey satın alırken Sms blokesi uygulanır. Tabii ki bu bloke geçicidir ve banka aranarak kaldırılması istenebilir. İşte Vakıfbank Sim Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır sorusunun yanıtı;

Artık tüm GSM operatörleri 4.5 G hizmetinden faydalanmaktadır. Maalesef bazı telefonlar bu özelliği desteklemediği için bu hizmeti alamayabiliyor. Bu nedenle de telefon ya da sim kart değişikliği yapmak isteyebiliyor. Bu işlemi yaparken de Vakıfbank tarafından kullanılan sim kartları bloke edilebiliyor. Sizlere birkaç dakikanızı ayırarak Vakıfbank sim kart bloke kaldırma nasıl yapılır sorusunu yanıtlayacağız ve böylelikle dijital servislerinden yararlanıp hizmetlerinden faydalanabileceksiniz.

  • Vakıfbank telefon bankacılığını arayın ve akıllı mesaj uygulamasını kullanarak sim bloke işlemi deyin. Ardından;
  • Vakıfbank müşteri hizmetleri sim bloke kaldırma,
  • Vakıfbank ATM’leri ile sim bloke kaldırma,
  • Vakıfbank şubeleri ile sim kart bloke kaldırma yöntemlerinden birini seçip Vakıfbank sim kart blokenizi kolayca kaldırabilirsiniz.

Vakıfbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0 850 222 0 724 numarasını aramanız gerekecektir. Bu en kolay yöntem olup birkaç dakikanızı almadan Vakıfbank sim kart blokenizin kaldırılması ile sonuçlanacaktır. Hattınızın blokesi olduğu için size direk ne yapmanız gerektiği ve nereleri tuşlamanız gerektiği belirtilecektir.

Etiketler: