FinansMAX

Vakıfbank IBAN Numarası Nasıl Öğrenilir ?

Vakıfbank iban öğrenme, vakıfbank iban numarası nasıl öğrenilir.Vakıfbank müşterileri için özel oluşturulmuş bu makalede size iban sorgulama yaparak nasıl iban numaranızı öğrenebileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz.Para transfer işlemlerinizde ihtiyacınız olan bu bilgiye nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız makalemizi dikkatle okuyunuz.

Bu makalede anlatılan yöntemler sadece Vakıfbank bankası iban öğrenme için geçerlidir.Diğer bankalar için IBAN sorgulama farklı yöntemler ile yapılmaktadır.

Vakıfbank IBAN Öğrenme Yöntemleri

Vakıfbank bankası için iban sorgulama yapabileceğiniz birçok farklı yöntem mevcuttur.Size para gönderecek kişiye bu numarayı vererek para transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.Peki hangi yöntemler ile bu bilgiyi öğrenebilirsiniz ?

  • Vakıfbank Müşteri Hizmetleri
  • Vakıfbank Online İşlemler
  • Vakıfbank ATM
  • Vakıfbank Mobil Bankacılık
  • Vakıfbank SMS

Yukarıda listelediğimiz yöntemler ile vakıfbank iban numaranızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.Bu yöntemleri kullanarak nasıl sorgulama yapacağınızı bilmiyorsanız sizler için oluşturduğumuz sorgulama kılavuzunu aşağıda bulabilirsiniz.

Vakıfbank Online İşlemlerden IBAN Öğrenme

Vakıfbank Online işlemlere giriş yapabilmek için size ait bir şifre olması gerekmektedir.Hesabınızı ilk açtığınız zaman şubede bulunan temsilciler size bir online işlemler hesabı açmaktadır.Eğer açılmadıysa şubeye giderek bir online erişim hesabı açabilirsiniz.

IBAN öğrenmek için vakifbank.com.tr adresine tıklayınız.Karşınıza vakıfbank bankasının anasayfası gelecektir.Online işlemlere giriş yaparak size özel hazırlanmış banka özet anasayfanıza ulaşın.Bu ekranda ise yukarıda bulunan menüden Hesaplarım seçeneğine tıklayarak iban bilgisini görüntülemek istediğiniz hesabı seçiniz.Devam butonuna basarak Vakıfbank iban numaranızı öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank ATM’den IBAN Öğrenme

ATM ile iban sorgulama kullanabileceğiniz bir diğer iban öğrenme yöntemlerinden biridir.Vakıfbank atmsine giderek kartınız ile atmye şifre kullanarak giriş yapın.Karşınıza gelen ekranda tüm işlemler ardından hesap işlemleri butonuna basınız.

Diğer ekranda ise vadesiz TL hesapları diyerek devam edin.Açılan sayfada hangi hesabınızın IBAN sorgulamasını yapmak istiyorsanız onu seçin ve devam tuşuna basınız.

Öğrenmek istediğiniz iban bilgisi ve diğer hesap bilgilerinin bulunduğu detaylar bu adımda karşınıza gelecektir.

Vakıfbank Mobil Bankacılık İle IBAN Öğrenme

Vakıfbank mobil bankacılık kullanarak IBAN öğrenmek istiyorsanız akıllı telefon sahibi olmanız gerekmektedir.Hemen play store veya apple store kullanarak vakıfbank diye aratınız.Karşınıza gelen vakıfbank mobil bankacılık uygulamasını telefonunuza indirerek kurulumunu gerçekleştirin.

Kurulum tamamlandığında uygulamayı açın ve online işlemlerde kullandığınız bilgileriniz ile vakıfbank mobile giriş yapın.Sol tarafta bir menü açılacak.Bu menüde tüm bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz detaylar bulunmaktadır.

Bu menüde hesaplarım yazısına tıklayarak hesaplarınızın olduğu sayfaya erişin.Bu ekranda iban bilgileriniz karşınıza gelecektir.Eğer gelmediyseniz bir hesabınızın üzerine tıklayın ve devam ediniz.Hesap detayları diye bir buton karşınıza gelecek ve ona tıklayın.Vakıfbank iban numaranız bu sayfada karşınıza gelecektir.

Vakıfbank SMS İle IBAN Öğrenme

Vakıfbank bankası müşterileri şuan için sms ile iban sorgulama işlemini yapamamaktadır. Vakıfbank bu yöntemi şuan için devre dışı bırakmıştır.İlerleyen günlerde sms ile sorgulama yeniden aktif olduğunda bu alanı güncelleyerek nasıl iban numaranızı öğrenebileceğiniz konusunda size bilgi vereceğiz.

Bu makalemizde sizlere vakıfbank müşterilerinin nasıl iban sorgulama yapabileceğiniz hakkında çeşitli bilgiler verdik.Herhangi bir konu hakkında bilgi edinmek isterseniz bize yorum kısmından sorabilirsiniz.

 

Etiketler: