FinansMAX

Uygun Komisyonla Pos Cihazı Veren Bankalar

Uygun Komisyonla Pos Cihazı Veren Bankalar

Uygun komisyonla pos cihazı veren bankalar komisyon oranlarını şirketlere göre belirler. Sabit komisyon uygulayan bankalar dışında, başvuruya göre farklı komisyon oranı uygulayan bankalar da vardır. Ödeme işlemlerinde hem müşterilere hem de işletmeye kolaylık sağlayan pos cihazı düşük komisyonlu olarak alınabilir.  Düşük komisyonla pos cihazı alabileceğiniz bankalar Türkiye Ekonomi Bankası, Akbank, Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası’dır.

Yapı Kredi Bankası’ndan Uygun Komisyonla Pos Cihazı Alma

Yapı Kredi Bankası, komisyonsuz olarak pos cihazı kampanyaları yapar. Kampanya ile komisyonsuz olarak pos cihazı alanlar, 1500 TL’ye kadar olan işlemlerinde komisyon ödemez. Gerçekleştirilen işlemler ertesi gün hesaba aktarılır ve pos cihazından tek çekim işlemi yapılabilir. Aynı zamanda Yapı Kredi müşterisi olanlar da 100 TL değişim bedeli ödeyerek pos cihazına komisyonsuz olarak geçebilir.

Türkiye Ekonomi Bankası ile Uygun Komisyonlu Pos Cihazı

TEB sabit ücretli pos kampanyası ile belirlenen limitlerde pos cihazı komisyonsuz şekilde alınabilir. 100 bin TL’ye kadar ciro yapanlar, komisyonsuz olarak POS cihazı kullanabilir. Belirli limitler geçildiğinde ise uygulanan oran %2,80 olarak belirlenmiştir. Sabit ücret alınan pos cihazlarında ise peşin ve taksitli işlemler yapılabilir. Aynı zamanda TEB müşterisi olanlar 50 TL değişim bedeli ödeyerek pos cihazı kullanabilirler. TEB taahhüt miktarına göre de komisyon oranı uygular. 24 ay taahhütlü olarak alınan pos cihazlarında 12 bin TL taahhüt miktarına %2, 8000 TL için %2,60, 6000 TL miktarına ise %3,10 olarak belirlenmiştir.

Ziraat Bankası Uygun Komisyonlu Pos Cihazı Veriyor

Ziraat Bankası komisyonlu pos cihazı almak için belirli bir oran yoktur. Sabit ücret yerine birden fazla paket bulunur ve paketlerden istenilen işletmeler tarafından tercih edilebilir. Komisyonsuzluk özelliğine sahip Ziraat Bankası pos cihazı için belirlenen ciro limitine ulaşmak gerekir. Ciro limit seçenekleri 50 bin TL’ye kadardır. Pos cihazları ile yapılan işlemler 4 takside kadar dahil edilir. Peşin ve taksitli işlemlere göre de özel tarife fırsatları sunulur.

Türkiye İş Bankası’ndan Pos Cihazı Alma

Türkiye İş Bankası’ndan da sabit ücretli pos cihazı alınabilir. Kampanya kapsamında sabit ücret ödemesi yapılır ve komisyon ödemeden pos cihazı kullanılmaya başlanabilir. Banka şubelerinden veya internet bankacılığından pos cihazı için başvuru yapılabilir. Yapılan işlemlerin hesaba yatması ise 1 iş günü içerisinde gerçekleşir. Peşin ve taksitli işlem seçeneği sunan Türkiye İş Bankası, belirli limitlerde komisyonsuz işlem yapmaya da olanak tanır.

Akbank Uygun Komisyon ile Pos Cihazı Veriyor

Akbank komisyonsuz pos cihazı veren bankalardan biridir. Ücret ödemeden pos cihazı kullanımına olanak tanıyan Akbank, paket kapsamında ücret belirler ve üst limite göre paketler sunar. Bu üst limit ise 100 bin TL değerindedir. Hizmet ücreti talep etmeyen bankanın pos cihazı ile yapılan işlemler bir sonraki gün hesaba aktarılır. Komisyon yüzdesi, işlemlerin peşin veya taksitli yapılmasına göre de değişir. Peşin işlemlerde üst limitin üzerine çıkıldığında %3,5 komisyon oranı alınırken, taksitli işlemlerde üst limit aşıldığında %4 oranında komisyon alınır. Pos cihazı almak için başvurular şube üzerinden kabul edilir.

Denizbank Uygun Komisyonlu Pos Cihazı Nasıl Alınır?

Denizbank pos cihazı komisyonsuz olarak verilir. Ödenmesi gereken sabit ücret vardır ve bu ücret alınacak pos cihazına göre farklılık gösterir. Komisyonsuz olarak kullanım için belirlenen üst limit 15 bin TL’dir. İlk işlemde masraflar otomatik olarak tahsil edilir ve peşin ve taksitli olarak işlemler yapılabilir. Başvuru yapmak için Denizbank web sitesi kullanılabilir veya banka şubesi aracılığıyla başvuru yapılabilir.