FinansMAX

Ücretsiz Steam Hesapları Nasıl Açılır?

Ücretsiz Steam Hesapları Nasıl Açılır?

Günümüzde birçok oyunları internet üzerinden değil de Steam üzerinden satın alıp indirerek bilgisayar oyunları oynanmaktadır. Fakat internet üzerinden alınan oyunlarda güvensiz siteler olup ya demo şekilde ya da bozuk oyunları sizlere sunmaktadırlar. Steam hem güvenli hem de sağlam bir şekilde oyunlarını size sunmaktadır.

İnternet üzerinden indirilen oyunlarda özellikle ücretsiz ve bilinmedik sitelerden indirme işlemini yaparken bilgisayarınıza virüs bulaşma riski çok fazla olup bilgisayarınızdaki diğer oyun, fotoğraf ve dosyalarınıza zarar gelme ihtimali de çok yüksektir.

Steam 2003 yılından bu yana GTA5, PUBG gibi yüksek grafik gerektiren oyunları ücretsiz veya ücretli şekilde sizlere sunmaktadır.

Premium Ücretsiz Hesaplar Hangileridir?

Oyun ve hesapları ücretsiz olarak satın almak istiyorsanız da şunları kullanmalısınız;

Bu hesapların hepsinde GTA5, DOTA2, PUBG, FIFA oyunları bulunmaktadır. Bu sitelerde en az 1 oyun bulunmaktadır. Eğer Premium hesapları istiyorsanız;

Ücretsiz oyunları bazılarının oynarken eğlenceli olmadığını da görebilirsiniz. Bu bedava hesaplarla beraber hem eğlenirken hem de karlı bir şekilde oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Oyunları ücretsiz şekilde bu hesapta görebilir ve rahatlıkla oynayabilirsiniz.