İş Fikirleri

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar, İşinizin Patronu Olun

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar Bu Makalede...

Kendi işinizin patronu olmak isteyen bir kişiyseniz bir iş kurmanız gerekir ya da devralmalısınız. Ama bunu yeni veya bilinmedik bir işletme ile yapmak yerine isim yapmış ve markalaşmış bir firmayı kullanmak istersiniz. Ama genelde bayilik veren firmalar yüksek bayilik ödemeleri talep etmektedir. Bu ücrete ek olarak emlak, dekorasyon, reklam gibi bedelleri eklediğinizde pek çok kişi bu ücretin altından kalkamıyor ve yeni bir işe girişemiyor. Ancak ücretsiz bayilik veren firmalar size daha düşük maliyetli bir fırsat sunuyor.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar, Bayilik Nedir?

Ücretsiz bayilik veren firmalar oldukça önemli fırsatlar sunmaktadır. Öncelikle bayilik nedir ondan bahsedelim. Bayilik: bir firmanın direk kendisine bağlı işletmeler dışında başka kişilere işletme açma hakkı vermesiyle açılan şubelerdir. Birçok firma öncelikle merkez ofisini geliştirir ve kendi işletmesi altında yeni şubeler açar. Sonraki adım ise ortaklı ile şubeler açmak olur, üçüncü genişleme halkası ise bayilikler verme yoluyla yayılma olur. Bu şekilde hem kar elde ederler hem de fazla maliyet olmaz. Ancak bu firmalar genelde fazla maliyetli olduğu için girişimciler ücretsiz bayilik veren firmalar tercih etmektedirler.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar Hangileri

Ücretsiz bayilik veren firmalar hangileri ve bu firmalara nasıl başvuru yapılır? Fiber Çözüm Yazılım, Lokmachi, Sıfırbir Börek, Şeker Metal, Sana Döner, Marmara Mantar, Flames Pizza bu firmaların bazıları ve oldukça önemli bir potansiyelleri var. Siz bu firmalara başvuru yapmak için öncelikle maliyet konusunda çalışma yapın. Çünkü her ne kadar bayilik ücreti ödemeyecek olsanız da emlak, dekorasyon gibi noktalar için finansman gerekecektir. Şartlar için ise direk olarak Merkez bayiler görüşmeniz en eksiksiz ve en doğru bilgiye ulaşmış olursunuz ve bu bilgiye erişiminiz oldukça kolay olacaktır.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Bayilik açarken neler yapmalıyım?

Bayilik açmak için öncelikle merkez bayiye ulaşmalısınız, merkez bayi size onay verdikten sonra bu işlemi yapabilirsiniz. Ancak merkez bayi genelde franchise vermek için temel şartlar belirlemiştir.

Bayilik ücretsiz iken maliyetler neler olur?

Bayilik alırken en önemli ek bedel bayilik ücretidir. Bu ücreti ödemediğiniz zaman maliyetiniz önemli oranda azalsa da hala mekan, dekorasyon, reklam ve kar payı için belirli bir ücret ödemeye devam etmeniz gerekir.

Etiketler

Hamdi

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı