FinansMAX

Turknet Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

İnternet aboneliklerinden doğan sorunlar genellikle benzer şeyler olur çünkü sorunların ana teması çoğunlukla bağlantıdır. Bir abone sorun olarak bağlantının kopması ya da bağlantının yavaşlaması ile karşılaşır. Bu durum özellikle internet üzerinden online şekilde çalışan kişiler için büyük bir engel teşkil edeceği için de tepki çeker. İşine devam edebilmek adına kişilerin bu gibi durumlarda mümkün olan en kısa süre içerisinde firmanın müşteri hizmetlerine ulaşması gerekmektedir. Son dönemde verdiği hizmetle ön plana çıkan Turknet firması da bu noktada müşterileri için Turknet Müşteri Hizmetleri direkt bağlanma yolu ile hizmet vermeye başlamıştır. Klasik çağrı merkezine göre daha hızlı ve pratik bir yardım hizmeti sunulmaktadır.

Turknet Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Yolları

Turknet Müşteri Hizmetleri direkt bağlanma, sorunların çözülmesinde firmaya hız katmaktadır. Dolayısıyla müşteri memnuniyetini de bu hızla doğru orantılı olarak arttırmaktadır. Turknet Müşteri hizmetlerinde hızlı işlem yapmak isteyen kişiler öncelikle hızlı işlem hattını aramalıdır. Sizler de 0850 288 80 80 numarası ile hızlı işlem hattına ulaşabilirsiniz, eğer bir Turknet abonesi değilseniz 1’i, Turknet abonesi değilseniz 2’yi tuşlamalısınız. Bu şekilde ister abone olun ister olmayın hızlı bir şekilde bilgi alabilir ya da yaşadığınız sorunu bildirebilirsiniz.

Turknet Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma ve Diğer İletişim Kanalları

Tabi ki Turknett Müşteri Hizmetleri direkt bağlanma sizin firma yetkilileri ve temsilcilerine ulaşmanız için tek yöntem değildir. Bununla beraber web sitesi üzerinden iletişim kutusu ile firmaya e-posta gönderebilir ve sorununuzun çözümü için destek alabilirsiniz. Hızlı işlem hattı, başvuru ve takip hattı, çağrı merkezi ile telefon görüşmeleri yaparak sorunlarınızı birinci ağızdan iletip hemen cevap alabilirsiniz. Eğer firmaya belge veya dilekçe göndermeniz gerekirse de faks numarasını kullanarak dakikalar içerisinde bu belgeyi iletebilirsiniz. Yazılı olarak istenen işlemlerde oldukça önemli olabilir fakslar.

TurkNet Hızlı İşlem Hattı : 0850 288 80 80 (Şebeke içi ücretsiz)

TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı : 0850 288 80 81

TurkNet Çağrı Merkezi : 0212 703 43 71

Faks: 0 212 216 55 60

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: