FinansMAX

Turkcell Superbox Kampanyaları, Superbox Nedir?

İnternet yüzyılın başında karşımıza çıktığında çok yeni bir şeydi ve insanlar için o dönemde gereksiz görülüyordu. Çünkü internet kullanımı için araç veya platform yoktu. Ancak sonraki süreçte önce bilgisayarlar, sonra telefonlar, tabletler, televizyonlar derken internet hayatımızda önemli yer edindi. Araçlar gelişirken bir yandan da e-posta, Facebook, Youtube, İnstagram gibi sosyal medya ve haberleşme platformları ortaya çıktı, diğer yandan da eğitim, tasarım v.b birçok online program. Daha önce gereksiz olan internet her eve hatta cebe girdi. Şimdi ise Turkcell Superbox ile klasik kablolu internet bağlantısı farklı bir boyuta ulaştı, artık ister kurumsal ister bireysel olarak Superbox’ın kablosuz ev ve iş yeri interneti hizmetinden yararlanabilirsiniz. Turkcell Superbox kampanyaları hem ev için yapılan bireysel hem de iş için yapılan kurumsal başvurular amacıyla farklı kotalarla oluşturulmuştur.

Turkcell Superbox Kampanyaları ve Başvuru

Evde ve iş yerinde yeni bir internet dönemi açan Turkcell Superbox kampanyaları kurumsal ve bireysel olarak farklı farklı oluşturulmuştur. Kampanyalar sık aralıklarla hem içerik hem de fiyat olarak güncellenmektedir. Tabi ki verdiği avantajlı hizmet nedeniyle klasik kablolu bağlantıya göre daha yüksek fiyatlar istenmektedir. Superbox, kablosuz bir bağlantı sunduğu için daha hızlı ve kesintisiz bağlantı sağlamaktadır. Kablolar olmadığı için hem kurulumu hem de taşınması çok daha kolaydır. Turkcell Superbox sayesinde ev veya iş yerinde olmasanız bile yazlık, tatil veya herhangi bir yerde 4.5G bağlantısı olduğu sürece iş, eğlence veya eğitiminize istediğiniz gibi kesintisiz devam edebilirsiniz. Fiyatların yüksek olması ve taahhütün 12-24 ay olması dezavantaj gibi görünse de tek bir abonelik ile her alanda kullanım sağlamak büyük bir avantajdır. Başvuru için ise internet sitesini ziyaret etmek gerekmektedir. (https://www.turkcellsuperonline-anadolu.net) Turkcell İletişim Merkezleri aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz. Web sitesinde başvuru ekranı açıldıktan sonra bireysel veya kurumsal başvuruyu seçerek devam etmeli ve bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde girmelisiniz. Daha sonraki süreç sizin için bir bekleme dönemi olacak, bu süreci Turkcell web sitesi üzerinden veya mobil uygulamadan (Dijital Operatör) takip edebilirsiniz. Bir sorun yaşadığınızda nasıl iletişime geçmelisiniz öğrenmelisiniz.

Sorun Yaşadığınızda Nasıl İletişime Geçmelisiniz

Turkcell Superbox kampanyaları incelediniz ve abonelik başvurusu yapmak istiyorsunuz. Eğer bu konu hakkında daha fazla bilgi isterseniz internet sitesindeki iletişim sekmesinden temsilciye ulaşabilirsiniz. Başvuru sırasında veya abonelik sürecinizde bir sorun yaşarsanız sorununuzu çözmesi için Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmalısınız. Hali hazırda Turkcell abonesi olanlar için 532’yi tuşlamak yeterli olacaktır. Bunun dışında internet sitesinde bulunan iletişim kutusu veya e-mail ile ulaşabilirsiniz. Son yöntem ise Turkcell İletişim Merkezi’ni ziyaret etmenizdir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri: 0532 532 00 00

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: