FinansMAX

Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası

Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası

Turkcell’ in her zaman olduğu gibi aboneleri için önem arz eden gün ve aylarda büyük kampanyalar yaptığı artık klasikleşmiş bir beklenti oldu.   Bu beklentileri boşa çıkarmayan Turkcell, her yıl olduğu gibi Ramazan ayına özel kampanyalar hazırlayarak abonelerini mutlu etmeyi başardı. Turkcell’in bu yılki Ramazan ayında abonelerine sunacağı kampanya Salla Kazan uygulaması ile gerçekleştirildi. Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası adında abonelerine özel yapılan bu kampanya hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Detayları netleşen bu kampanya hakkında sizlere her zaman olduğu gibi aydınlatıcı bilgiler sunarken sizler de önünüze gelen fırsatlar hakkında bilgi sahibi olmaya devam ediyorsunuz. Hadi başlayalım…

Turkcell, her yıl olduğu gibi bu yılki Ramazan ayında da abonelerini sevindirdi. Her Ramazan ayında farklı kampanyalar sunan Turkcel, Gsm operatörleri içerisindeki farklılığını yine ortaya koyuyor. Her yıl Ramazan ayında abonelerinin ilgisini çeken kampanyalar hazırlayarak inanılmaz avantaj ve fırsatlar sunuyor. Turkcell’in bu sene için hazırlamış olduğu kampanya ise internet hediyesi kampanyası. Abonelerine internet hediyesini de popüler uygulaması olan Salla Kazan üzerinden sunuyor.

Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası Nedir?

Turkcell’in tüm abonelerine yönelik hazırlamış olduğu Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası ile Ramazan ayında abonelerini sevindiren bir kampanyadır. Şimdi bu kampanya hakkında detayları geçelim. Ramazan ayı süresince devam edecek olan Kampanya kapsamında Salla Kazan uygulaması üzerinden Salla Kazan yapan aboneler, kendilerine çıkacak olan hediyeleri sevdikleri ile paylaşarak kazandıkları hediyeleri iki katına katlma şansına sahip oluyorlar. Evet Yanlış anlamadınız. Salla Kazan yapıp çıkan hediyeleri paylaşıyor ve paylaştığınız hediyeler iki katına çıkıyor. Ramazan’ın bereketi hediyelere yansımış oluyor.

Turkcell, Ramazan’a özel salla kazan paylaş katla kampanyası kapsamında  her haftanın Cuma gününde Salla Kazan uygulaması üzerinden Salla Kazan yapan  Turkcell  aboneleri, uygulamada kendilerine çıkan hediyenin iki katını sevdikleri ve istedikleri Turkcell,  abonelerine hediye olarak gönderebiliyor.  Kullanıcıların kazanmış olduğu hediyeleri sadece Turkcell aboneleri ile paylaştığına dikkatinizi çekiyoruz.  Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası  ile faturalı veya faturasız  hatlara sahip olan tüm aboneleri kapsadığı ayrı bir sevinç tabi ki.

Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Bun kampanyadan kimler, nasıl yararlanır? Sizlere aklınızdaki bu soruların cevaplarını vereceğiz. Turkcell, abonelerinin merakla beklediği Ramazan ayına özel kampanya tüm abonelere duyuruldu. Ramazan’a özel Turkcell’in hazırlamış olduğu Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası avantajlarından ve hediyelerinden nasıl yararlanacağınızı sizlere gayet açıklayıcı ve basit olarak açıklayacağız.

Öncelikle kampanyadan yararlanmak için Turkcell abonelerinin ilk atacağı adım; Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cep telefonlarına indirmek olacaktır. Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cep telefonlarına indirmek isteyen aboneler Google Play veya App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirler. Uygulamayı başarı ile indiren aboneler ile devam edelim. Uygulamayı indirip uygulamayı açıyoruz. Uygulama ana sayfasında yer alan Salla Kazan butonuna basıyoruz.

Turkcell abonelerinin sürekli kullanmış olduğu Salla Kazan uygulamasına giriş yapan kullanıcılar ekranı sallayarak kazandıkları hediyeyi görebilirler. Evet hediyeyi aldınız. Ama daha işimiz bitmedi. Ramazan’a özel Turkcell’in hazırlamış olduğu Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası avantajlarından ve hediyelerinden nasıl yararlanacağınızı anlatmaya devam ediyoruz. Kampanyada sadece siz kazanmıyor aynı zamanda Ramazan’ da paylaşmanın da keyfini çıkarıyorsunuz. Salla Kazan uygulamasına giriş yapan kullanıcılar ekranı sallayarak kazandıkları hediyeyi kendileri kullandıkları gibi aynı zamanda bu hediyeleri sevdikleri ve değer verdikleri Turkcell kullanıcıları ile de paylaşabiliyorlar.

Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası Nasıl Paylaşılır?

Turkcell Ramazan’a özel salla kazan paylaş katla kampanyası kapsamında her haftanın cuma gününde Salla Kazan uygulaması üzerinden Salla Kazan yapan Turkcell aboneleri, uygulamada kendilerine çıkan hediyenin iki katını sevdikleri ve istedikleri Turkcell, abonelerine hediye olarak gönderebiliyor.

Turkcell Ramazan’a özel salla kazan paylaş katla kampanyası   ile hediyemi kazandım ama Hediyemi paylaşmak istiyorum. Kanmış olduğum hediyelerimi nasıl paylaşırım? Diye soruyorsanız sizlere bu sorunuzun da cevabını verelim.

Salla Kazan uygulaması üzerinden telefonlarını sallayarak hediye kazanan aboneler eğer almış oldukları hediyeleri paylaşmak istiyorlarsa Uygulama sayfasının altında yer alan butona basarak kazandıkları hediyeleri iki katına katlayarak istedikleri kişinin numarasına gönderebiliyor. Ramazan ayına özel bu kampanya ile hem siz hem de değer verdikleriniz ve sevdikleriniz insanlar bol bol gelen hediyeleri kullanabiliyorlar.

Turkcell Ramazan’a özel salla kazan paylaş katla kampanyası ile iki katı hediye göndererek hem kendilerini hem de sevdiklerini sevindiren Turkcell’in milyonlarca abonesi milyonlarca hediyeyi paylaşıyor. Hediyelerini paylaşan aboneler, paylaşım yapacağı kişinin numarasını Salla Kazan uygulamasında yer alan ilgili bölüme yazması gerekiyor. İlgili alana numaraya girerken kullanıcılara bir kolaylık daha sunulmuş. Numara girişecek alanın yanında rehber simgesi bulunuyor.  Kazandıkları hediyeleri paylaşarak mutlu olmak isteyen Turkcell aboneleri bu rehber simgesine girip istedikleri kişileri seçebiliyor. Hediye göndermek için rehberden seçim yapacağınız kişi sadece 1 kişi olmalı.  Bu işlemde bitince hediyelerin paylaşımını yapabilirsiniz. Tüm bu işlemler tamamlanınca aldığınız hediyelerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell’in milyonlarca abonesi için Ramazan ayına özel olarak kullanıcıları aracılığı ile milyonlarca hediye dağıtılacak Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Kampanya ile abonelerin merak ettiği birçok konu hakkında bilgi verdik şimdi ise bu kampanyanın detayları hakkında sizleri aydınlatacağız.

Milyonlarca abonenin merak ettiği Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası detaylarını sizlere şöyle sıralayabiliriz;

 • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası, Turkcell’in tüm abonelerinin yararlanabilmesi amacıyla hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası avantajlarından yararlanmak isteyen Turkcell aboneleri, Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cep telefonlarına indirerek kullanıyor olmalıdır.
 • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası kapsamında sunulan hediyeler için Salla Kazan Uygulamasına girerek cep telefonlarını sallayarak Salla Kazan yapmaları gerekiyor.
 • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası hediyeleri için Salla Kazan yapan Turkcell aboneleri, kendilerine gelen birbirinden farklı hediyeleri ikiye katlayarak sevdikleri ile paylaşabiliyorlar.
 • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası ile gönderilen hediyeler sevdiklerinize gönderilen SMS ile kullanıma başlayabileceklerdir.
 • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası, Ramazan ayı süresince her hafta cuma günü kullanılabilecektir.
 • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası ayrıca tamamen ücretsiz bir kampanyadır.
 • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası ile gönderilmiş tüm hediyelerin süresi ne kadar ise hediyeyi alan kişi de bu süre içerisinde hediyesini kullanabilecektir.
 • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası ile alınan hediyeler yurt içi kullanımları için geçerlidir.
 • Turkcell Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası ile gönderilen hediyeler bir başkasına devredilemeyecektir.
 • Ayrıca Turkcell, Ramazan’a Özel Salla Kazan Paylaş Katla Kampanyası ile ilgili tüm değişiklikleri yapmaya, kampanyayı durdurmaya veya iptal etme hakkına sahiptir.