FinansMAX

Turkcell Lifecell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Lifecell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’nin dev GSM operatör şirketi Türkcell bedava internet kampanyalarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.Türkcell müşterilerini elinde tutmak ve memnun etmek için sık sık bedava internet kampanyaları düzenlemektedir.Birçok müşteri maalesef bu kampanyaları takip etmediği için bu kampanyalara katılamıyor ve birçok bedava internet kullanımlarından yararlanamıyor.

Bu makalemizde size yeni duyurulan türkcell bedava internet paketinden bahsedeceğiz.Türkcell lifecell müşterilerinin kullanabileceği 10 gb hediye internet sayesinde doya sıya internette bedava gezinebilirsiniz. Sadece türkcell müşterileri bu kampanyadan faydalanabilmektedir.

Türkcell 10GB Bedava İnternet Paketi

Eğer sizde bedava internet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız Aşağıdaki şekilde faydalanabilirsiniz.Ancak önemli bir husus varki sadece borcu olmayan türkcell müşterileri bu kampanyadan faydalanabilir.Eğer sizde son faturanızı ödediyseniz ve faturasız türkcell müşterisi iseniz 10gb hediye internet kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Türkcell bedava internet paketleri arasında en bonkörü olan bu kampanya sayesinde youtube whatsapp ve sosyal medya gezintilerinizde internetiniz bedava olacak.Türkcell sayesinde internette özgürce dolaşabilecek ve bedava internet kullanabileceksiniz.

Oldukça basit olan bu yöntemimizde kolayca aşağıdaki adımları uygularak 10 gb türkcell bedava internet etkinliğinden faydalanabilirsiniz.

Eğer Lifecell müşterisi isen 03 haziran 10:00 da lifecell kanalını takip ederek bedava internet kampanyasına katılabilir ve dilediğince internetini kullanabilirsin.Bunun için 3 haziranda youtube lifecell kanalını takip et ve bedava internet fırsatını kaçırma.

Kazandığın günlük haftalık ve aylık 10GB internet paketini 24 saat içerisinde kullanman gerekiyor.Kullanılmayan bedava internetler ertesi güve devir edilmez.

Etiketler: