Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Biz ile Ekip Kur Kazan, Biz Nedir?

Turkcell Biz Nedir?

Turkcell özellikle gençlerin gelişen sosyal platformlar nedeniyle çok fazla internet kullanımı gerektiği için artan internet harcamalarına bir çözüm bulmaya çalışmıştır. Buna göre Turkcell Biz ile ekip kur kazan kampanyası ile en az 2 en fazla 5 kişi olmak üzere Turkcell faturalı hat sahipleri kendi aralarında bir ekip oluşturulabiliyor. Aslında kampanyanın adının Biz olmasının nedeni de bu ekip. Kullanıcılar ekipleri içerisinde GB ve avantajlarını paylaşabiliyorlar. Böylece interneti biten bir kullanıcı varsa ya da ekipten bazıları diğerlerine göre fazla internet kullanırsa diğer üyeler bu kişilere GB transferi yapabilir.

Turkcell Biz ile Ekip Kur Kazan, Nasıl Katılırım?

Turkcell Biz ile ekip kur kazan kampanyasına katılmak için bazı temel nitelikleri karşılamanız gerekir. Bunun için ilk aşamada en az 2 en fazla ise 5 kişilik bir ekip belirlemeniz gerekiyor. Bu ekip elemanları ister ailenizden isterseniz de arkadaşlarınızdan olabilir. Ama önemli olan nokta tüm ekip üyeleri faturalı hat sahibi olmalıdır. Ekibinizi Dijital Operatör uygulaması ya da turkcell.com.tr internet sitesi üzerinden Turkcell biz sekmesine girilerek yapılır. Bu bölümde ekip oluştur seçeneğini seçip daha sonra numaraları giriniz.

Turkcell Biz ile Ekip Kur Kazan, Avantajlar

Turkcell Biz ile ekip kur kazan sloganı kampanyayı oldukça iyi tanımlıyor. Kampanyanın en avantajlı iki özelliği var. Bunlar: ekip içi konuşma tamamen ücretsiz ve ikinci olarak GB transferi yapılabiliyor. GB transferi ile ekipte fazla internet kullanan üyeler diğer üyelerin kullanmadığı interneti kullanabilir. Bunların yanında ekip sahipleri yeni üyeler getirerek Turkcell’e faturalarında 1 yıl boyunca %10 indirim sağlarlar. Bunun yanında 25 yaş altı için internet bedavaları varken, 65 yaş üstü içinde önlemler bulunmaktadır.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler

Alpagu

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı