FinansMAX

Turkcell Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar
  1. Turkcell ve diğer GSM firmaları aralarında büyük bir rekabete girmişlerdir. Bu rekabet genelde müşterilerin taleplerine yöneliktir, müşteriler ise son dönemlerde en fazla internet kampanyalarına rağbet gösterirler. Bu yüzden firmalar kampanya yaparken bedava internet paketleri vermeye ve müşterileri kendine çekmeye başlamıştır. Bu nedenle de Turkcell bedava internet veren mobil uygulamalar neler size bundan bahsetmek istedim. Böylece siz de Turkcell firmasının farklı uygulamalar ile sunduğu bedava internet paketlerini alabileceksiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar Hangileri

Turkcell bedava internet veren mobil uygulamalar aslında diğer operatör firmalarına göre daha fazla fırsat sunar sizlere. Bu uygulamaları başlıca sayarsak: Dijital Operatör, BİP, Gollar Cepte, Tribün Cepte, GNÇ, Toplantıdayım, UpCall ve Dergilik. Bunlara daha fazla uygulama eklenebilir, zaten firma sık sık bu kampanyaları yenilemektedir, web sitesinden takip etmek sizin için daha kolay olacaktır. (www.turkcell.com.tr) Uygulamalardan bazıları indirip kaydolma yoluyla sizlere bedava internet verirken bazıları ise belirli sürelerle haklar vermektedir. Bir başka yol ise verilen görevleri tamamlamaktır. Genel olarak bu uygulamalar ve verilen haklar ücretsiz de olsa bazı servislerin aboneliği ücretli olabilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar, BİP Uygulaması

Turkcell bedava internet veren mobil uygulamalar konusu açıldığında akla ilk gelecek uygulama tabi ki BİP. Çünkü BİP uygulaması ile BİP Yıldızları, Kim 1 GB İster, Hediye Yarışı, Bil Kazan, Sen Yap Diye birçok farklı kanaldan düzenli olarak ödül bedava internet kazanabilirsiniz. Bunların dışında da bazı kampanyalar BİP ile entegre çalışmaktadır. Örneğin Tribün Cepte servisinin ödülleri için BİP kanalını kullanmanız gerekmektedir. Bu nedenle Turkcell aboneleri bedava internet kazanmak için BİP uygulamasını takip etmeye devam etmelidir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: