FinansMAX

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet, türkcell bedava internet paketleri, turkcell bedava internet kampanyaları.Turkcell aboneleri hediye internet kazanmaya devam ediyor.Haftanın hergünü farklı kampanyalar ile bedava internet dağıtan Turkcell’in en güncel kampanyalarını sizlerle paylaşıyoruz.Ücretsiz olarak verdiğimiz Türkcell bedava internet kampanyaları ile sizde interneti tamamen bedava kullanırsınız.

Sürekli güncellenen en yeni kampanyalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.Aşağıda paylaştığımız hediye internet kampanyaları aktif ve çalışan bedava internet kampanyalarıdır.Lütfen kampanyalara katılım gerçekleştirmeden önce açıklamasını dikkatlice okuyunuz.Bazı Turkcell bedava internet paketleri belirli şartlar altında hediye internet veriyorken bazıları ise 1 günlük gibi süreli hediyeler vermektedir.Zaman aşımına uğramış Türkcell Kampanyaları farkederseniz lütfen yorum kısmından bize bildirin.Derhal sayfadan kaldırarak yeni Turkcell internet paketleri ile değiştireceğiz.

Şuan çalışan tüm Türkcell internet kampanyaları aşağıdaki gibidir.Katılmak istediğiniz kampanyaya tıklayarak hızlıca o kısma ilerleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Sizler için araştırdık ve 2020 yılı itibari ile geçerliliğini koruyan Turkcell bedava internet etkinliklerini yukarıda listeledik.Hazırladığımız detaylı açıklama ile sizde hızlıca bu kampanyalara katılabilir ve tamamen ücretsiz bir şekilde interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türkcell bedava internet paketlerini ücretsiz kullanabilmeniz için bazı paketlerde sizde bazı şartlar aranabilir.25 yaş altı abonelerin katılımına açık gibi kampanyaya katılım şartlarını açıklama kısmında bulabilirsiniz.Bedava internet paketlerinden faydalanan Turkcell aboneleri başka kampanyalardan faydalanamaz.

Turkcell Platinum Bedava internet Kampanyası

En güncel internet paketlerinde ilk sırada Platinum bedava internet kampanyası yer alıyor..Şuan aktif olarak çalışan Platinium doğum günü hediye internet paketleri ile size 24 saat geçerli bir kampanya hediye eden Turkcell hiçbir şart aranmadan tamamen ücretsiz şekilde bu hediyeyi size vermektedir.

Platinum sayesinde bedava internet sahibi olan Turkcell aboneleri kazandıkları hediye internetleri 1 gün içerisinde bitirmelidir.Kullanılmayan internet kotası ertesi güne aktarılmaz başka kampanyalar ile birleştirilemez.

GNCTRKCLL Bedava İnternet Kampanyası

GNÇ Turkcell aboneleri GNCTRKCL uygulamasını cep telefonlarına indirerek bedava internet kazanabilirler.Rastgele kotalar ile internet kazanabileceğiniz bu yöntem için uygulamayı indirerek telefonunuza kurulumunu yapın. Ardından menüde bulunan “ÇATLAT” sekmesine tıklayarak hediye internetinizi alabilirsiniz.

GNÇ Turkcell aboneleri bu uygulamadan her hafta 2 defa faydalanabilir.Kullanılmayan bedava internet kampanyaları başka kampanyalara aktarılamaz ve süre dolduğunda sonlandırılır.

LIFECELL Bedava 10 GB İnternet Kazanma

Turkcell bedava internet veren tarifelerinden biri olan Lifecell ile hediye 10 gb internet kazanabilirsiniz. Bunun için Lifecell sosyal medya hesaplarını takip ediniz.Her ay 1 yada 2 defa düzenlenen etkinlikler ile Türkcell aboneleri 1 hafta geçerli 10 GB bedava internet kazanabilir.

Hiçbir katılım şartı aranmaz ve tüm Turkcell aboneleri bu uygulamaya katılabilir ve bedava türkcell internet paketi kazanabilir.

TURKCELL Dergilik Bedava İnternet Paketleri

Tek yapmanız gereken telefonunuza Turkcell dergilik uygulamasını yüklemek.Bunun için android telefon sahipleri google play’den bu uygulamayı indirebilir.İphone sahipleri ise appstore aracılığı ile dergilik uygulamalarını indirerek kurabilirler.

Kurulum yaptıktan sonra karşınıza gelecek bedava internet kazandınız karşılamasını göreceksiniz.Bir kaç dakika içerisinde hattınıza kazandığınız bedava türkcell internet hakkınız eklenecektir.

 

Etiketler: