Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesiyle 4 GB Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Tarifeleri...

Turkcell firması telekomünikasyon alanında Türkiye’nin en yaygın firması ve altyapı konusunda birçok kişiye göre en gelişmiş firmadır. Bu altyapı durumu genelde özellikle kırsal kesimde yaşayanlar için büyük bir tercih nedeni oluyor. Turkcell Aynen 12 GB tarifesiyle 4 GB bedava internet kampanyası da başka bir hat kullanan ama memnun olmayan kullanıcılar için oluşturulmuş. Eğer bir nedenden dolayı hattınızdan ayrılır ve Turkcell’de yeni bir hat alır veya numaranızı taşırsanız bu kampanya ile hem tarifedeki 12 GB interneti hem de ek olarak bir ay geçerli 4 GB ek paketin sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesiyle 4 GB Bedava İnternet, Detaylar

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesiyle 4 GB Bedava İnternet kampanyasının detaylarını daha yakından incelersek, kampanya yeni hat alan veya numara taşıma işlemi yapan Turkcell bireysel hat sahipleri için oluşturulmuştur. Aylık veya taahhütlü şekilde 12 aylık olarak abone olabilirsiniz. Kampanya kapsamında aboneler tarifedeki 12 GB internete ek olarak 4 GB bedava interneti de kullanabileceklerdir. Bu kullanım hakları yurt dışında da geçerli olmaktadır. Kampanyayı başlatmak için web sitesi, SMS, çağrı merkezi veya Turkcell İletişim Merkezi kanallarından istediğinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesiyle 4 GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Turkcell Aynen 12 GB tarifesiyle 4 GB bedava internet kampanyasına üye olmak için öncelikle yeni hat sahibi veya numara taşıma işlemi yapmış bir müşteri olmanız gerekir. Tarifeye üye olurken sadece bir aylık ya da 1 yıllık üye olabilirsiniz. Bir ay üye olmak isteyenler 80 TL öderken, 12 ay taahhüt ile üye olanlar sadece 60 TL ödeyerek bu avantajlı paketten yararlanmaya hak kazanırlar.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler

Alpagu

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı