FinansMAX

Sil Süpür Çıkmıyor ( Kesin Çözüm )

Türk Telekom sil süpür kampanyası çıkmıyor, Türk Telekom sil süpür çıkmıyor, Türk Telekom sil süpür yok. Ülkemizin en büyük GSM şirketi Türk Telekom’un müşterileri için özel olarak düzenlediği Sil Süpür kampanyası harika hediyeler dağıtıyor. Her hafta bedava internet, bedava dakika ve daha birçok hediye veren Sil Süpür uygulaması her pazartesi yeni bir hak veriyor. Boş yok sloganı ile ortaya çıkan Sil süpür uygulamasını sizde kullanarak bedava kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Son zamanlarda yaşanan problemler ile Sil Süpür çıkmıyor probleminin sık sık yaşandığını gözlemliyoruz. Birçok Türk Telekom müşterisinin sil süpür kampanyası çıkmıyor diye şikayetlerde bulunduğunu öğrendik.Bu nedenle bedava kampanyalardan mahrum kalan Türk Telekom aboneleri, bu problemlerine çözüm aramaktadır. Bizde bu konuyla ilgili bir araştırma yaptık ve problemin çözümünü bulduk. Makalemizin devamında sizlere sil süpür çıkmıyor çözümünü göstereceğiz.

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması Nedir ?

Bu uygulama Avea operatörü kapandıktan sonra Türk Telekom birleşmesi ile faaliyete geçmiştir. Sadece Türk telekom müşterilerine tanımlanan Sil Süpür kampanyası abonelerine bedava internet, sms ve dakika vermektedir. Maksimum 30 GB internet kazanabilirsiniz. Ayrıca 1.000 dakika ve 5.000 sms kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil süpür uygulaması ile her hafta pazartesi günü hattınıza yeni haklar tanınmaktadır. Bu hakkınız ile sil süpür bulutunu silip süpürerek hediyenizi alabilirsiniz. Bunun için Türk Telekom mobil uygulamasını indirip telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum yaptıktan sonra cep telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak menüde Sil Süpür seçeneğine tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz. Türk Telekom sil süpür kampanyası çıkmıyor diyorsanız alt paragrafta yer alan çözüm adımlarını uygulayarak sil süpür kampanyası çıkmıyor probleminizi çözebilirsiniz. Birbirinden cazip hediyeler kazanabileceğiniz bu uygulama sayesinde ücretsiz olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür  Çıkmıyor Çözümü

Sil süpür çıkmıyor ise eğer , yani uygulamada size gözükmüyorsa bunun birçok problemi olabilir. Eğer yeni tarife değişikliği yada abone değişikliği yaptıysanız bu kampanyayı göremeyebilirsiniz. Operatör değişikliği yaptıktan sonraki 30 gün içerisinde TT Sil süpür kampanyası hattınıza yüklenmektedir. Türk Telekom sil süpür yok diyenlerin büyük bir çoğunluğu hattını yeni değiştirmiş olduğu için bu problemi yaşamaktadır. Bu süreyi bekledikten sonra sil süpür kampanyası hattınıza yüklenecektir.

  1. SİL SÜPÜR YOKSA Evet yazıp 5008 numarasına SMS atın. Mesajı attıktan BİR SÜRE SONRA uygulamayı sağ üstte aktif olacaktır.
  2. Hattınız 4G değilse 4G yapın.
  3. Uygulama ve uygulama bilginizi silip tekrar giriş yaparsanız İNTERNET verme olasılığı artar.
  4. Müşteri hizmetlerini arayıp söylerseniz de eklerler.

Ayrıca bazen uygulamadan kaynaklı problemlerden dolayı sil süpür kampanyası çıkmıyor olabilir. Böyle durumlarda TT Mobil uygulamasını kaldırıp telefonunuzu yeniden başlatın. Ardından yeniden uygulama mağazasından indirip kurulum yapın. Giriş yaptıktan sonra Sil süpür kampanyasını menüde görebilirsiniz. Eğer yine de Türk Telekom sil süpür yok diyorsanız telefonunuzu bir kere yeniden başlatarak tekrar giriş yaptıktan sonra menüde göreceksinizdir. Hemen hediyenizi kazanmak için bulutu kazıyın ve hediyenizi kapın. Şansınıza bağlı olarak internet veya daha cazip hediyeler kazanabilirsiniz.

Tüm bu çözüm yöntemlerine rağmen Türk Telekom Sil Süpür  yok göremiyorum veya Türk Telekom sil süpür çıkmıyor diyorsanız son çare olarak müşteri hizmetlerinden yardım isteyebilirsiniz. Bunun için “444 1 444” numarasını arayarak TT Müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi temsilcileri ile yapacağınız görüşmede bu problemi anlatarak sil süpür çıkmıyor sorununuzun nedenini ve çözümünü direkt onlardan öğrenebilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: