FinansMAX

Türk Telekom Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Türk Telekom, Selfy ismini verdiği yeni bir marka ile gençlere ve onların ihtiyaçlarına yönelik paketler ve kampanyalar sunmaya başlamıştır. Yakın dönemde oluşturulan Selfy özellikle tarifelerinde içerdiği internet ile ön plandadır. Ayrıca birçok ek hediye internet kampanyası yaparak gençlerin en büyük ihtiyacı olan cepte internet miktarını arttırmaktadır. Selfy üyesi olmak için 7-25 yaş arası bir Türk Telkom abonesi olmanız yeterlidir, hattınızın faturalı veya faturasız olması önemsenmez her iki şekilde de başvuru yapabilirsiniz. Selfy son dönemde çıkardığı Türk Telekom bol internetli geceler kampanyası ile tekrar gündemleri meşgul etmiştir.

Türk Telekom Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Türk Telekom bol internetli geceler kampanyası ile; Gel Dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Süper 500 4GB, Süper 750 2GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Fırsat 8GB tarifelerine kayıtlı olan Selfy’liler, her gece 00.00 ile 06.00 arasında internette BEDAVA takılıyorlar! Yukarıda sıralanan tarifelerden birine abonelik yaptırırsanız, bu üyelik sürdüğü süre boyunca saat 00.00-06.00 arasında bedava sınırsız cepten internet kullanımı sağlayabiliyorsunuz. Türk Telekom bu kampanya ile gençlerin internet ihtiyacına önemli bir çözüm getirmeye çalışıyor.

Türk Telekom Bol İnternetli Geceler Kampanyası, Nasıl ?

Siz de internet ihtiyacı fazla olan ama evinde internet olmayan bir Selfy kullanıcısı iseniz Türk Telekom bol internetli geceler kampanyası size göre. Eğer siz de kampanya şartlarında bulunan tarifelerden birini kullanıyorsanız kampanyaya katılarak 6 aylık bir süre boyunca saat 00.00-06.00 arasında cepten interneti sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için GECENET yazıp 4545’e ücretsiz SMS gönderin. Eğer isterseniz müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Her iki yol ile de kampanyaya katılım ücretsizdir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: