Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar

Türk Telekom Uygulamaları Bu Makalede...

GSM operatörleri daha fazla müşteri çekmek ve kendi müşterilerini tutmak için kampanyalara büyük önem verirler. Çünkü diğer firmalar müşterilerine hediyeler dağıtırken sizin de buna tarife içeriği, tarife ücretleri ya da hediyeler ile karşılık vermeniz gerekir. Aslında Türk Telekom bu konuların hepsinde harekete geçmiş durumda. Özellikle de gençlerin ve hatta şuan herkesin ihtiyacı olan internet paketlerini dağıtma konusunda oldukça cömert davranıyorlar. Türk Telekom bedava internet veren mobil uygulamalar ile firma kullanıcılarına farklı yollar sunuyor. Böylece hem uygulamalarına dikkat çekip tanıtım yapıyorlar hem de müşterilerin kalması için cazip bir teklif sunuyorlar.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom bedava internet veren mobil uygulamalar size hem uygulamayı ücretsiz kullanma fırsatı sunar hem de bedava internet hakkı verirler. Genelde kampanyaya katılım için ekstra bir şey beklemezler ya da internetten bir onay isterler. Mobil cihazınızdaki dijital mağazadan bedava internet verilen uygulamayı indirin ve sonrasında kullanın. Veya kampanya başka bir görev veriyorsa mesaj gönderme ya da indirme gibi bunu tamamlayın ve ödülünüzü alın. Türk Telekom web sitesinde kampanyalar duyurulmaktadır.

Link: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/genel.aspx

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar Hangileri?

Türk Telekom ve diğer firmalar son dönemlerde hem yeni uygulamalarının tanıtımını yapmak hem de internet dağıtmak için kampanyalar yapıyor. Türk Telekom bedava internet veren mobil uygulamalar ile bu bağdaştırmayı yapabiliyorlar. Türk Telekom başlıca Self, Online İşlemler, Arayanı Bil Plus ve Tambu uygulamaları ile bedava internet veriyor. Uygulamalarda belli tarifeler veya Selfy üyeliği gibi şartlar olabilir. Kampanyalara katılım için öncelikle şartları inceleyin ve daha sonra da katılım yolunu öğrenin daha sonra bedava internetinizi alabilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler

Alpagu

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı