FinansMAX

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2022 ( Güncel Liste )

​​​​Türk Telekom’un müşterilerine sunmuş olduğu kampanyaların bilgilendirmesini siz değerli kullanıcılarımıza en güncel içerikler ile birlikte yapmaktayız. 2022 yılı güncel Türk Telekom bedava internet kampanyalarına sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir, detaylara ulaşarak kampanyalardan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom kampanyaları ve bedava internet haricinde Avea bedava ve en güncel kampanyalara da ulaşabilir, ücretsiz internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Türk Telekom’un sunmuş olduğu internet paketi hizmetleri sitemiz içerisinde ayrıntılı ve açıklayıcı bir şekilde siz değerli kullanıcılarımıza sunulmuştur. Günümüzde insanların en çok ihtiyaç duyduğu kavramlardan biri olan internet, Türk Telekom tarafından müşterilerine ek GB olarak hediye edilmektedir.

Siz de Türk Telekom bedava internet kampanyaları ve bedava internet için yazımıza göz atın. Kampanyalar güncellendikçe sayfamızda yer alan yazı içerikleri de güncellenmekte ve sizlere en güncel kampanya içerikleri sunulmaktadır. İşte Türk Telekom ücretsiz internet ve avantajlı paket içerikleri:

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Faturalı ve faturasız hat sahiplerine birçok avantaj ve kampanya sunan Türk Telekom, bedava internet kampanyaları ile çeşitli paketler sunmakta ve 2022 yılı paket bilgilendirmesini kullanıcıları ile paylaşmaktadır. Paketler belirli tarih aralıkları arasında geçerli olup sonrasında yeni paketler çıkmaktadır.

Kampanyalara katılım ve kampanyalar kapsamında sunulan haklar Türk Telekom tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. 2022 için geçerli olan ve Türk Telekom’un kullanıcılara sunmuş olduğu en güncel Türk Telekom bedava internet paketleri şunlardır:

Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Her hafta Türk Telekom Online işlemler uygulaması yüklü olan kullanıcılarına çeşitli hediyeler sunan Türk Telekom, sil süpür kampanyası ile sınırsız konuşma, cepten internet ve üyelik gibi farklı hizmetler sunmaktadır. Online işlemler kısmından uygulamaya giriş yapan herkes her hafta Çarşamba veya Cuma günleri 06:00’da yenilenen hediyeleri görebilecektir. Kullanıcılar yenilenmiş olan hediyeleri uygulama kısmından kolay bir şekilde öğrenebilecektir.

Hediyeler tanımlandıktan sonra ise müşteriler Sms yolu ile bilgilendirilecektir. Kampanyadan Türk Telekom’lu bireysel faturaya sahip kullanıcılar ve faturasız kullanıcılar yararlanabilecektir. Sil süpür kampanyasından kazanılan haklar online işlemler menüsünden kolay bir şekilde takip edilmektedir. Kullanıcılar ister bu platformdan isterse online işlemler platformundan kalan kullanımlarını kontrol edebilirler.

4,5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

4.5 G uyumlu cihazı olanlar için geçerli olan Türk Telekom bedava internet kampanyası tam size göre olabilir. Mevcut bulunan kartınızı 4.5 G ile uyumlu olan bir Türk Telekom sim kart ile değiştirin ve hediye olarak hattınıza 1 ay boyunca kullanabileceğiniz tam 1 GB hediye internet tanımlansın. Kampanyaya katılmak için yapman gereken tek şey mevcut sim kartını 4.5 G uyumlu bir kart ile değiştirmek ve sonrasında 5555’e kısa mesaj olarak 4.5G SIM yazmak.

Bu işlemi yapan herkes kampanyaya katılmış sayılacak ve sonrasında hattına aylık kullanabileceği 1 GB hediye internet tanımlanacak. Kampanya sonrasında kullanılmayan GB’lar bir sonraki aya devredilmeyecektir.

Hediye Sosyal Medya Bedava İnternet Paketi

Hediye sosyal medya kampanyası ile Whatsapp başta olmak üzere Faceboook ve Twitter gibi popüler sosyal medya uygulamalarında kullanabileceğiniz ücretsiz internet kampanyası Türk Telekom’dan müşterilerine sunuluyor. Kampanyaya kayıt olan kadın müşterilere her 30 günde tek seferde yapacakları 30 Tl ve üzeri yüklemelerde kullanabilecekleri WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter uygulamaları için ise 1 GB toplamda 2 GB Türk Telekom bedava internet kazanıyor.

Sen de bu şartlara uyuyor ve hediye sosyal medya kampanyasından yararlanmak istiyorsan SOSYAL PAKET yazıp 5555’e gönder, hediye internetin anında hattına tanımlansın ve sosyal medyada dilediğin gibi eğlenceli vakit geçir. Kalan kullanım için yine kısa sms gönder ve kalan kullanımından kolay bir şekilde haberdar ol.

Öğretmenler Günü Bedava İnternet Kampanyası

Değerli öğretmenlerimize yönelik olarak 24 Kasım’da geçerli olan 1 GB internet hediyesi ve 1 hafta boyunca Türk Telekom müşterileri için geçerli olan sınırsız dakikayı hemen kullanmaya başlayabilir, detaylara göz atarak kampanyayı ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Kampanyadan Mili Eğitim Bakanlığı eğitimcileri ve tüm eğitimciler yararlanabilecektir.

Siz de kampanya ve fırsatlardan yararlanmak, ücretsiz internet kazanmak ve onlarca ücretsiz GB’a sahip olmak için sitemizi ziyaret edin, içeriklere göz atarak istediğiniz kampanyadan kolay bir şekilde yararlanın.

Selfy Mor Hediye 1GB Kampanyası

Selfy’liler paketlerine ek olarak 1 GB hediye internet kazanma fırsatı kazanıyor. Sen de Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası ile ek GB kazanabilir, kampanyadan yararlanabilirsin. Kampanyaya kayıt olmak isteyen Türk Telekom kullanıcılarının faturasız hatta sahip olması gerekiyor. Faturasız hat sahipleri MOR HEDIYE yazarak 4545’e sms atıp kampanyaya dahil olabiliyor. Sonrasında ise kullanıcılar sms yolu ile bilgilendiriliyor. Her ay hattına tek seferde en az 30 TL ve üzeri yükle, hattına ek Türk Telekom 1 GB hediye internet kazanarak keyifli vakit geçir ve internetin keyfine var.

Türk Telekom Güncel İnternet Kampanyaları

Türk Telekom’un müşterilerine sunmuş olduğu birçok ücretsiz internet kampanyası ve avantajlı paketler bulunmaktadır. İnternet kampanyaları belirli aralıklarla güncellenmekte ve tarihi geçen kampanyalar sonrasında kullanılmamaktadır.

Faturalı ve faturasız hat sahipleri için sunulan paketler detayları ile birlikte sayfa içerisinde yer almaktadır. İsteyen Türk Telekom kullanıcıları paketleri inceleyerek istediği kampanyadan hemen yararlanmaya başlayabilir. İşte en güncel ve en merak edilen Türk Telekom bedava internet paketleri.

ArayanıBil Plus 1 GB İnternet Paketi Hediye

ArayanıBil Plus’a abone olan faturalı veya faturasız hat müşterilerine internet hediyesi veren Türk Telekom, kampanyaya katılan herkesi sonrasında sms yolu ile bilgilendiriyor. ArayanıBil Plus’a üye olan Türk Telekom kullanıcıları hem hiçbir aramayı kaçırmıyor hem de 1 GB’lık bedava internet keyfini çıkarıyor.

Sen de ArayanıBil servisine aylık olarak abone olmak istiyorsan PLUS yaz 7065’e kısa sms gönder ve haftalık 1 GB bedava internet ile keyfini çıkar. istersen ArayanıBil Plus’a 6 aylık üye ol ve sonrasında aylık 1 GB hediye internet paketine sahip ol. Aktivasyon sonrasında, 1 GB hediye ücretsiz internet paketi 48 saat içinde otomatik olarak müşterilerin hatlarına tanımlanacaktır.

E-Faturaya 1 GB Hediye Kampanyası

E-faturaya geçen Türk Telekom’lu müşterilere hediye 1 GB hediyesi anında hatlarına tanımlanıyor. E-fatura aboneliği başlatan her kullanıcı e-posta adresi üzerinden kolay ve basit bir şekilde fatura detaylarına ulaşabiliyor. Aynı zamanda kağıt israfını önleyen bu kampanya ile birlikte 1 GB bedava internet kazanma şansı yakalıyor. Siz de kampanyaya katılmak ve hem doğaya katkıda bulunmak hem de internet kazanmak için 1GB e-mail adresinizi yazıp 3008’e gönderin, bir hafta boyunca geçerli olacak olan cepten internet paketinizin keyfini çıkarın. Her müşterinin sadece 1 kere katılma hakkının bulunduğu bu kampanyaya mevcut e-fatura sahibi müşteriler katılamaz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2022

Bedava internet kampanyaları ve paketleri ile kullanıcılarını memnun eden Türk Telekom ücretsiz birçok kampanyayı müşterilerine sunuyor. Siz de Avea bedava internet ile güncel 2022 internet paketleri için hazırlamış olduğumuz içeriklere göz atın, kampanya ve paketlerden yararlanın.

Kampanya ve paketlerden yararlanmak için paket detaylarını ayrıntılı olarak inceleyin ve size uygun olan içeriklerden anında yararlanmaya başlayın.Türk Telekom bedava internet paketi nasıl alınır?Bu soruya yanıt aradık ve sizler için en güncel bedava internet paketlerini listeledik.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Kampanyası

Eğitim bilişim ağına yönelik olarak 8 GB hediye internet kampanyası ile uzaktan eğitime destek vermeyi amaçlayan Türk Telekom, online platform olan EBA platformuna girişleri kolaylaştırıyor. Kampanyadan faturalı ve faturasız hat sahibi olan tüm müşteriler yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında eba.gov.tr ve EBA mobil uygulamalarına girişlerde kullanılabilecek olan her aylık yurt içi 8 GB bedava internet hakkı kullanıcılara sunuluyor.

Faturalı hat sahipleri için kalan internet hakkını öğrenmek KALAN yazıp 5555’e sms göndermek sureti ile gerçekleşiyor. Siz de EBA platformunda kullanmak üzere hattınıza tanımlanan bedava internet paketinden dilediğiniz zaman yararlanabilir, kalan kullanım için ilgili yere kısa mesaj gönderebilirsiniz.

BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

Ülkemizde yazılımcı yetişmesine yönelik olarak faaliyete geçen BTK Akademi içerisinde birçok kurs ve programı barındırıyor. Türk Telekom’da bu hizmete destek olmak amacı ile kullanıcılarına BTK Akademi portalı içerisinde kullanabilecekleri aylık 6 GB cepten internet hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen faturalı veya faturasız hat sahiplerinin BTK Akademi yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Kampanya detayları şu şekilde:

BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası, 19.05.2020 – 31.12.2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Kampanyaya belirtilen aralıklarla kayıt olmak ve güncelleme yapmak gereklidir. Kampanya kapsamında müşterilere sunulmuş olan hediye internet kampanyası hakkında detaylar SMS yolu ile bilgilendirilecektir. Kampanyanın her 30 günde bir yenilenmesi gerekmektedir. Her kullanıcı ilgili kampanyadan sadece bir kere faydalanabilmektedir. Kalan internet kullanımları için kullanıcıların KALAN BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir. Siz de fırsatlardan ve BTK Akademi 6 GB cepten internet fırsatından yararlanmak için sitemizi ziyaret edin, detaylı bilgi alarak hemen başvuru yapın.

YÖK Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, Yükseköğretim Kurulu’nun uzaktan eğitim sürecine destek vermek amacı ile kullanıcılarına üniversitelere ait içeriklere daha kolay ulaşım için 6 GB cepten bedava internet hediye ediyor. Data hatları hariç faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği kampanya YÖK Dersleri Platformunda yokdersleri.yok.gov.tr kullanılabiliyor. Kampanya 30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Siz de YÖK kampanyası ve diğer kampanyalar için sitemizi ziyaret edin, güncel internet paketleri hizmetleri diğer paketlerden anında haberdar olun.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Bedava GB kampanyaları haricinde internet gönderimlerinde geçerli olmak üzere kullanıcılara farklı sürprizler sunuluyor. Sevdiklerine ve yakınlarına hediye internet gönderen Türk Telekom’lu hat sahiplerine bir hediye de Türk Telekom’dan geliyor. Kampanya süresi boyunca sevdikleri ve yakınlarına 1 GB veya 4 GB internet gönderimi yapan Türk Telekomlu’lar anında cepten kullanabilecekleri 1 GB hediye internet kazanıyor. 1 GB hediye internet gönderen kullanıcılar haftalık kullanabilecekleri 1 GB cepten internet, 4 GB hediye gönderen kullanıcılar ise aylık kullanabilecekleri cepten 1 GB hediye kazanıyor.

Kampanya detayları şu şekildedir:

Türk Tekekom hediye internet kullanım kampanyası 22.10.2019 – 30.06.2020 tarihleri arasında geçerlidir. İnternet gönderimi sonrasında müşterilerin hatlarına tanımlanacak olan 1 GB hediye internet, 48 içerisinde SMS yolu ile bilgilendirme yapılarak gönderilecektir.

Aylık toplamda hediye alınabilecek olan GB limiti 8 GB’tır. Sms ile sevdiklerine hediye göndermek isteyen hat sahipleri HEDIYE yazdıktan sonra karşıdaki kişinin telefon numarası ve gönderim miktarını girmelidir. Arada boşluk bıraktıktan sonra 3433’e sms göndermelidir. Siz de hediye internet gönderin ve sonrasında 1 GB hediye internet kazanın.

Siz de Türk Telekom’un kullanıcılarına sunmuş olduğu ayrıcalıklı kampanyaları ve avantajlı paketleri öğrenmek için sitemizi ziyaret edin. İçerikleri ve güncel internet fiyatlarını detaylı bir şekilde öğrenerek ücretsiz internet hediyeleri ve internette keyifli vakit geçireceğiniz GB’lar kazanın.