FinansMAX

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları ( Yeni )

Türk telekom bedava internet paketleri, yeni türk telekom bedava internet kampanyaları. iBu makalemizde ekim 2020 itibari ile aktif ve çalışan internet kampanyalarını sizinle paylaşacağız.Tüm yöntemler bizzat tarafımca denenmiş, test edilmiş ve çalıştığı teyit edilmiştir.

Aktif olarak çalışan Güncel Türk Telekom bedava internet kampanyaları aşağıda bulabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Unutmayınız ki bu kampanyalardan sadece Türk Telekom aboneleri yararlanabilmektedir.Eğer başka bir gsm şirketine bağlı iseniz Türk Telekom’a geçerek harika yeni hoşgeldin kampanyalarından faydalanabilir ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Eğer şuan yine de bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız diğer sayfalarımızda bulunan bedava internet paketlerini kontrol etmenizi rica ederiz.Aktif çalışan internet paketlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Bu kampanyalar 04.10.2020 tarihinde test edilmiş ve çalıştığı görülmüştür.Eğer hata alırsanız birşeyi yanlış yapıyor olabilirsiniz.Hemen aşağıdaki bedava internet paketlerinden birini test edebilir ve çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz.

Güncel Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

  • Banka İle Kontör Yükle Hediye İnternet Kazan

Faturasız Türk Telekom aboneleri için geçerli bu internet kampanyasında kontör yüklemelerinizi bankalar aracılığı ile yaptığınızda her işlem için ücretsiz internet kazanırsınız.Yüklediğiniz kontör miktarına bağlı olarak farklı kotalarda bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Banka ile kontör yüklemelerine şuan için şu şekilde kampanyalar belirlenmiştir.

40 TL Kontör Yükle : Hediye 1 Günlük 5GB İnternet Kazan.

50 TL Kontör Yükle : Hediye 1 Haftalık 5GB İnternet Kazan.

100 TL Kontör yükle : Hediye 1 Aylık 5GB İnternet Kazan.

  • ArayanıBil Plus İle Hediye 1GB Kazan

Hemen ArayanıBil Plus üyesi olun ve süresiz geçerli 1GB İnternet kazanın. Bitim süresi olmadan kullanabileceğiniz Türk Telekom 1GB hediye internet paketiniz ile dilediğinizce internette gezinebilir ve harika oyunlar oynayabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Telekomlular hediye internetlere doymuyor.Sil Süpür kampanyası ile bedava internet kazanabilirsiniz.Tamamen ücretsiz faydalanabileceğiniz bu yöntem için tek yapmanız gereken telefonunuza Sil Süpür uygulamasını indirmek. Her hafta yeni bir hak elde edersiniz ve silip süpürdükçe yeni GB’ler kazanırsınız.Ekim 2019 itibari ile güncel bu internet kampanyası ile faturanızdan harcamadan bedava internete girebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

  • Numaranı Türk Telekom’a Taşı Anında 2GB Hoşgeldin Hediyesi Al

Eğer başka bir gsm abonesi iseniz hemen hattınızı Türk Telekom’a taşıyabilir ve hoşgeldin hediyelerinizi alabilirsiniz.Anında 2gb bedava internet kazanabileceğiniz bu yöntem ile hiçbir masrafa girmeden tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz.Güncel olarak çalışan bedava internet kampanyası ile ücretsiz nette sörf yapabilirsiniz.

  • Türk Telekom Hoşgeldin Hediyesi Bedava İnternet Kampanyası 4GB

Türk Telekom hattını yeni aldıysan çok ballısın.Çünkü 4GB Türk Telekom Hediye İnternet kazandın.Hemen bedava internet paketini almak için sms kısmına gir ve şu mesajı gönder.’BALLI 4 GB’’ yazdıktan sonra SMS’ini 2070 e gönder.Kısa süre içerisinde hattına 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 4GB Türk Telekom Bedava İnternet tanımlanacaktır.

Türk Telekom EBA Hediye 3GB İnternet Kampanyası

Öğrenciler ve öğretmenlerin faydalanabileceği bu kampanyada eba sistemlerinizdeki internet harcamalarınız faturanızdan gitmez. Ücretsiz şekilde ebada gezinti yapabileceğiniz bu kampanyaya katılmak için “EBA” yazıp “5555” e göndermen yeterli. Hattına tanımlanan 3GB Bedava İnternet ile öğretmen ve öğrenciler artık bedava internete girebilecek.

Bu makalemizde sizlere güncel türk telekom bedava internet kampanyalarını tanıttık.Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu kampanyalar ile internette bedava gezinebilirsiniz.Daha fazla makale için anasayfamızı ziyaret ediniz.

Etiketler: