FinansMAX

Türk Telekom 7 Gün Boyunca Bedava 30 GB İnternet

Türk Telekom fiyat performans paketleri ile telekomünikasyon pazarında ciddi bir cazibe merkezi haline geldi. Evde, okulda, kütüphanede, yolda kısacası her yerde artık telefon ve onunla beraber internet insanların bir uzvu haline geldi. Böylece insanlar cep telefonları için olan tarifelerde daha fazla internet kullanım hakkı talep etti. Türk Telekom 7 gün boyunca bedava 30GB internet kampanyası ile bu ihtiyacı karşılamayı amaçlamıştır. Bu kampanyalar gençlerin ilgisini çekmekte ve Türk Telekom firmasına olan ilgiyi arttırmaktadır. Kampanya kapsamında 4.5G sim kart sahipleri için 7 gün kullanılabilecek internet tanımlanmaktadır.

Türk Telekom 7 Gün Boyunca Bedava 30 GB İnternet, Nasıl Katılırım?

Türk Telekom üyeleri eğer İletişim Merkezleri’ne gider ve 4.5G uyumlu bir sim kart alırlarsa, Türk Telekom 7 gün boyunca bedava 30 GB internet kampanyasına katılabilir. Kampanya kapsamına alındıktan sonra 7 gün boyunca geçerli olan 30 GB internet hattınıza herhangi bir ücret ödemeden tanımlanır.  Sim kartını değiştiren tüm kullanıcılar kampanya şartlarında belirtilen birkaç tarife dışında hepsi için geçerlidir. Kampanyaya katılmanız için aboneliğinizin 16.07.2019 tarihinden önce başlamış olması gerekmektedir.

Türk Telekom 7 Gün Boyunca Bedava 30 GB İnternet, Kampanya Detayları

Türk Telekom 7 gün boyunca bedava 30 GB internet kampanyası hem kullanıcıların internet ihtiyacına ilaç olmayı amaçlar hem de 4.5 G uyumlu sim kartlara olan ilgiyi arttırır. Çünkü kampanya temelde 4.5G uyumlu sim kart alan kişiler için verilir yani 4.5G tanıtımını arttırmayı amaçlar. Kampanyaya faturalı ya da faturasız hat sahiplerinin hepsi katılabilir. Kampanyaya katılmak için 07.2019 tarihinden önce aboneliğiniz bulunması gerekmektedir. Kampanya kapsamında verilen internet kullanım hakkı yurtiçinde geçerlidir ve kullanım hakları herhangi bir şekilde bir başkasına devredilemez.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: