Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom 30 GB İnternet Kampanya Bilgileri...

İletişim sektöründe Türkiye’de Pazar mücadelesi veren üç firma vardır. Bunlar Turkcell, Türk Telekom, Vodafone’dur. Firmalar köklü ve hem ulusal hem de uluslararası alanda iddialı 3 firmadır. Bu nedenle rekabet yüksektir ve firmalar birbirlerini geçebilmek adına kullanıcılarına yönelik kampanyaları sık şekilde yaparlar. Türk Telekom ise son dönemde Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyası ile rakiplerine karşı oldukça iddialı bir adım atmıştır. Firma bu kampanya ile abonelerine 4.5G uyumlu sim kart alırlarsa bir ay sür ile geçerli olacak 30 GB cepten internet hakkı vereceğini duyurdu.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Şartlar ve Katılım

Kampanyaya katılım için Türk Telekom’a 16.07.2019 öncesinde abone olmuş olmanız ancak bu tarihten sonra 3G sim kartınızı 4.5G sim kart ile değiştirmeniz gerekmektedir. Eğer bu şartları sağlayan bir Türk Telekom abonesiyseniz, Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyasına katılabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için 5555’e 4.5G 30GB yazarak kısa mesaj göndermeniz gerekir. Ücretsiz SMS gönderdikten sonra en kısa sürede firma 30 GB bedava interneti bir ay geçerli olacak şekilde hattınıza yükleyecektir.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Detaylar

Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyası tarihlerle ilgili şartları sürece tüm Türk Telekom aboneleri için geçerli olacaktır. Kısa mesaj ile kayıt yaptırdıktan kısa süre sonra haklarınız hattınıza tanımlanır. Verilen bu haklar sadece yurtiçinde geçerlidir. Haklar başka bir kişiye devredilemez. Kullanım hakları size 30 gün için geçerli olacak şekilde tanımlanacak ve bu süre bittiğinde haklar geri alınacaktır. Kampanyaya her abone sadece bir kez başvuru yapabilir.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan yararlanmak için 16.07.2019 tarihinden önce Türk Telekom abonesi olmuş olmanız gerekir. Diğer bir katılım şartı ise 16.07.2019 tarihinden sonra 3G uyumlu sim kartınızı 4.5G uyumlu karta çevirmeniz gerekir.

Kampanyaya katılım sınırı var mıdır?

Türk Telekom müşterileri kampanyaya sadece bir kez katılabilir ve 4.5G 2 Kat internet Kampanyası’na katılan aboneler bu kampanyaya katılamazlar.

Etiketler

Hamdi

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı