FinansMAX

Türk Eximbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için tamamlamanız gereken birkaç kısa adım bulunmaktadır. Bu yazımızda Türk Eximbank için bağlanma sorularınızı yanıtlayacağız.

Bankacılık işlemleri için Türk Eximbank’ı tercih eden şahıslar internette Türk Eximbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını aramaktadır.

Türk Eximbank, 24 Ocak 1980 tarihinde kurulmuştur. Bankanın amacı ihracatı geliştirmek, ihraç edilen malları çeşitlendirmek, ihraç mallarına yeni pazarlar kazandırmak, ve ihracat ile uğraşan müşterilerini karını arttırarak bu yönde gereken hizmeti vermektir. Ülkemizde de oldukça saygın bir konumda olan banka, yeterli bilgi ve deneyime sahip çalışanları ile her zaman ilerlemeyi hedeflemektedir. Türk Bankacılık sektörü açısından gerekli yeterlilikleri sağlamak üzere müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına uğraş vermekte ve müşterilerinin haklarını korumaktadırlar.

· 0216 666 55 00 numaralı Türk Eximbank müşteri hizmetlerini arayınız .

· Karşınıza gelen menüde sizden istenen bilgileri eksiksiz ve hatasız şekilde girdiğiniz takdirde ilgili birimlere yönlendirileceksiniz.

Türk Eximbank müşteri hizmetlerine kısa bir süre bekledikten sonra bağlanacaksıınz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]