FinansMAX

Tosla Kart Nedir? Akbank Tosla Kart Nasıl Alınır?

Alışveriş sırasında sunduğu birçok avantaj nedeni ile binlerce kişi tarafından nasıl alınacağı merak edilen Tosla Kart, kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmayı başararak en çok tercih edilen ön ödemeli kartlar arasında bulunuyor. Peki Tosla Kart Nedir? Akbank Tosla Kart Nasıl Alınır?

Akbank Tosla Kart Nedir?

Akbank tarafından geçtiğimiz yıllarda çıkarılan ve ön ödemeli sistem sayesinde hizmetlerini sürdüren Tosla Kart, birçok kişi tarafından ”Tosla nedir?” sorusunun sorulmasına neden oldu. Tosla Kart, diğer ön ödemeli kartlardan farklı olarak tüm işlemleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştiren ön ödemeli kart türüdür.

Hiçbir banka hesabı veya işlemine gerek kalmaksızın sahip olabileceğiniz Tosla Kart sayesinde, Akbank tarafından belirlenmiş herhangi bir satış noktasını ziyaret ederek karta oldukça uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Bununla birlikte sunduğu alışveriş sırasında birçok avantaj ve anlaşmalı olduğu şirketler sayesinde oldukça indirimli bir alışveriş deneyimini de beraberinde sunan Tosla Kart, şimdiden yüz binlerce kişi tarafından ”Tosla nedir?” sorusunun sonunda gerekli alışverişlerde tamamen işlem ücretsiz olarak kullanılmaya başlandı.

Akbank Tosla Kart Nasıl Alınır?

Akbank tarafından işlem ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulan Tosla Kart, karta sahip olma işleminde de birçok kolaylığı kullanıcılarına sunuyor. Birçok kişinin merak konusu olan ”Tosla Kart nasıl alınır” sorusunun cevabı olarak; hiçbir banka işlemi ve hesap açma yönergesi gerektirmeden yalnızca fiziksel kartla işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Tosla Kart’ı alabilmek için Akbank tarafından belirlenmiş satış noktalarını ziyaret etmek veya Tosla Kart internet sitesi üzerinden kart alım başvurusunda bulunarak adresinize kadar tamamen ücretsiz bir şekilde getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Birçok indirim ve bonusun yer aldığı Tosla Kart sayesinde alışverişlerinizi iki kat avantajlı bir şekilde yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda Tosla Kart’ı bir kredi kartı olarak da kullanabilmeniz mümkün olabiliyor. Bu sayede ”Tosla Kart nasıl alınır” sorusunun cevabı, kolay birçok yöntem ile verilmiş oluyor.

Tosla Kart Nedir? Akbank Tosla Kart Nasıl Alınır?

Tosla Kart Nedir? Akbank Tosla Kart Nasıl Alınır?

Akbank Tosla Kart Nerelerden Alınır?

Tosla Kart sahibi olarak kartın sunduğu tüm avantajlardan yararlanmak isteyen kullanıcıların, karta sahip olabilmesi için Türkiye genelinde 3.000’den fazla bulunan satış noktalarından herhangi birine giderek kartı teslim alması gerekiyor.

Tosla güvenli mi” sorusunun cevabı olarak birçok yerden alınabilecek Tosla Kart sahibi olmak isteyen kişilerin kartı teslim alabileceği yerler arasında şu satış noktaları bulunuyor;

  • Teknosa
  • Carrefoursa
  • D&R
  • Akbank şubeleri
  • Tosla resmi web sitesi

Bu satış noktalarından herhangi birine uğrayarak dakikalar içerisinde kişisel Tosla kartınızı çıkarttırabileceğiniz gibi, aynı zamanda Tosla’nın resmi web sitesine giderek burada bulunan ”Tosla Kart İstiyorum” butonu sayesinde adresinize tamamen ücretsiz bir şekilde Tosla Kart’ın gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Doğrulanmış Toslalı Nedir?

Doğrulanmış Toslalı sistemi, Akbank tarafından Tosla Kart’ı uzun süre kullanmak isteyen kişiler için uygulanan ve birçok avantajı bulunan bir sistemdir. Doğrulanmış Toslalı kişilerin Tosla Kart’ının üzerinde kendi isim ve soy isimleri yazarken; aynı zamanda karta dair tüm işlem limitleri de büyük bir farkla yükseltilmektedir.

Örnek olarak sıradan bir Tosla Kart sahibi ATM üzerinden günlük 300TL nakit çekebilirken, Doğrulanmış Tosla Kart sahibi olan kullanıcılar 19.900TL gibi yüksek bir ücret ile nakit çekimi ve Tosla Kart para yükleme işlemi yapabilmektedir.

Bununla birlikte Akbank tarafından Tosla Kart’lılara özel olarak uygulanan birçok mağaza ve hizmet için ekstra indirim bonusları da Doğrulanmış Tosla sahiplerinde daha yüksek yüzdelerle uygulandığından, bu kişiler yüksek avantajlı alışverişlerini gerçekleştirerek aynı zamanda Tosla Kart para yükleme işlemini yüksek limitler ile sağlayarak, uzun vadede büyük karlar elde edebilme şansına ulaşabiliyorlar.

Etiketler: