THY müşteri hizmetlerine bağlanma, Türk hava yolları müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım.Ülkemizi dünya genelinde gururla temsil eden Türk Hava Yolları birçok alanda liderliği ile göğsümüzü kabartmaktadır.Dünyanın en çok noktasına uçan hava yolu ünvanına sahip THY bu başarısını müşteri memnuniyeti ve uçuş rahatlığı ile taçlandırmaktadır. Tüm müşterilerine profesyonel hizmet vererek tüm problemlerine kolay çözümler sunan THY aynı şekilde 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri ile çözüm sunmaktadır

Oldukça büyük bir müşteri sayısına sahip olan Türk Hava Yolları, müşterilerine çağrı merkezi ile birçok kolaylık sağlamaktadır.Müşteri hizmetlerine bağlanarak bilet alabileceğiniz gibi, talep, şikayet, öneri ve daha birçok geri bildirim ve problemlerinizi müşteri temsilcilerine bağlanma yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

THY Müşteri Hizmetleri Numarası

Türk hava yolları çağrı merkezine bağlanabilmek için müşteri hizmetleri telefon numarasını aramalısınız.Aşağıda paylaştığımız iki numara ile THY Müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.

  • 0850 333 0849
  • 444 08 49
Sesli yanıt sisteminde vakit kaybetmeden veya sıra beklemeden Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapabilmek için aşağıdaki tuşlara basarak hızlıca bağlanabilirsiniz.

THY Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Yöntemleri

Türk hava yolları müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerini uygulayarak hızlıca müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.Müşteri temsilcisi aracılığı ile birçok işleminizi halledebilirsiniz.Miles and smiles  hakkında bilgi alabilir, check-in işlemlerinizi yapabilir ve hızlıca telefonda ödeme yaparak uçak bileti satın alabilirsiniz.

Yukarıda paylaştığımız THY müşteri hizmetleri numarasını arayarak görüşmeyi başlatın.Aşağıdaki direk bağlanma tuşlarına basarak bekleme süresini atlayabilir ve doğrudan müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

  • 2 Tuşuna Basın.
  • 1 Tuşuna Basın.
  • 1 Tuşuna Basın.

Yukarıdaki tuşlara bastıktan sonra telesekreterden “Sizi müşteri temsilcisine bağlıyorum, lütfen bekleyiniz” sesini duyacaksınız.Bu sesi duyduysanız THY müşteri hizmetlerine bağlanma işlemini başarıyla gerçekleştirdiniz demektir.Bu ipucunu arkadaşlarınızla paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamızı sağlayabilir ve birçok kişinin sesli yanıt sisteminde bekleyerek vakit kaybetmesini engelleyebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here