FinansMAX

TEB Kredi Kartı Başvurusu 2022

TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB Kredi Kartı, Türkiye Ekonomi Bankası CEPTETEB gibi avantajlı kredi kartları ile birçok kişinin tercih ettiği bankalardan biri haline geldi. Popüler bankalardan biri olan TEB dönemsel olarak son derece iyi kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin daha iyi hizmet almasına imkan yaratıyor. Ürün portföyünü her zaman genişleten TEB kredi kartı seçenekleriyle de son derece yüksek standartlarda hizmetler sunuyor.

Bankanın kredi kartı çeşitleri kişilere özel son derece iyi fırsatlar sunmaktadır. Özellikle aidatsız kredi kartı olarak Sade Kart birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bankanın tüm kredi kartlarına başvurabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu kartlara başvuru yaparken farklı birkaç yolu denemek mümkün olmaktadır.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB’in Bonus kredi kartı en fazla başvuru yapılan kartlarından biridir. Bu karta başvuru yaptığınızda kartınızla alışverişlerinizde taksitli imkanlardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda her alışverişte sizlere yüksek oranda kazandırmaktadır. Yıllık kazanılabilecek olan bonus tutarı ise en fazla 300 TL’dir. Kredi kartı başvurunuzu şu kanallar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz:

  • TEB resmi web site üzerinden başvuru gerçekleştirilebilir.
  • Şubelere giderek başvuru yapılabilir.
  • TEB Müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapabilirsiniz.
  • TEB internet bankacılığı ile başvuru yapabilirsiniz.
  • TEB bonus kart için SMS ile başvuru yapılabilmektedir.

Başvuru sonucunu takip etmek için ise resmi internet sitesinde bulunan “Başvurum Nerede” bölümünü kullanabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Başvurusu 2021

TEB Sade Kart Başvurusu

TEB Sade Kart kullanım kolaylığı yüksek bir kart türüdür. Bu kartın birçok özelliği vardır. EN önemlisi de aidatının bulunmamasıdır. TEB Sade Kart tek çekimlik alışverişlerde kullanabilirsiniz. Fakat 100 Lira üzerinde taksitlendirme yapabilme avantajı bulunmaktadır. Başvuru kanalları ise

  • TEB şubeleri
  • TEB resmi web sitesi
  • TEB müşteri hizmetleri
  • TEB telefon bankacılığı

Bu karta başvuru yaptığınızda diğer kartlarda olduğu gibi tüm kimlik bilgilerinizi doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Bu kart başvuru kanallarını TEB’in en çok kullanılan kartı olan CEPTETEB kartı başvurusunda da kullanabilirsiniz. Başvuru sonrasında kartınızın rahatlıkla limit artırma ya da azaltma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yapılan başvurular ortalama 30 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Findeks raporunuz yüksekse daha kısa sürede de neticelenebilmektedir.

Etiketler: