FinansMAX

Teb Günlük Para Çekme Limiti

TEB para çekme limiti.Teb Bankası; kurulduğu ilk günden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına müşterilerinin soru ve sorunlarını daha hızlı çözebilmek adına sürekli kendini geliştirmektedir.Nakit akışının sürdürülebilir olması ve müşterilerinin dilediği an para çekebilmesi için uygulanan TEB günlük para çekme limiti bu geliştirmelerden biridir.

Sunduğu her bankacılık ürününü daha verimli kullandırmak için teknolojiye yönelik gelişmeler sunuyor. Müşteri memnuniyeti adına müşterinin ihtiyacı olan tutarı en yüksek limit ile belirleyerek ister banka kartından isterse qr kod  yöntemiyle çekim işlemini sunuyor.

TEB Qr Kod Günlük Para Çekme Limiti

Qr kod; Teb Bankası tarafından müşterilerine tanınan en teknolojik hizmetler arasında yer alıyor. Türkiye’nin her noktasında bulunan ATM’ler ile hızlı para çekmek adına qr kod yöntemini kullanmanız oldukça kolay. Teb Bankası qr kod ile para çekme yapabilmeniz adına bazı kolay adımlar ile sizleri yönlendiriyor.

Bu adımlar;

  • QR Kodla Para Çekme fonksiyonu seçilir.
  • Paranın çekileceği hesap ve tutar seçilir.
  • ATM’deki giriş tuşuna basılarak, CEPTETEB ile Para Çekme menüsü seçilir.
  • Uygulamada açılan ekrana ATM’deki QR kod okutulur.
  • Uygulama ekranında tutar ve hesap bilgileri onaylanır.
  • ATM ekranındaki devam tuşuna basılarak para çekilir.

TEB QR Kod ile para çekme limiti dahilinde bu adımları uygularak nakit çekme işleminizi kartsız olarak hızlıca yapabilirsiniz. Günlük para çekimi qr kod ile yapmanız halinde belirlenen tutar 3.000 Türk lirasıdır. Aynı zamanda bankalar arasında müşterilerine para çekme konusunda esneklik tanıyan nadir bankalar arasındadır.

Yurtdışı para çekimlerinde 6.000 Türk lirası çekme hakkınız bulunuyor. Bunun dışında CEBTETEB Destek merkezini aramanız halinde acil ihtiyaçlarınız için limitinizi 6.000 Türk lirasına yükseltebilirsiniz.

TEB Karekod Günlük Para Çekme Limiti

Karekod Teb Bankası tarafından kullanılan qr kod ile aynıdır. Aynı zamanda kullanım yönü ile akıllı telefonunuzdan okutacağınız barkod ile hızlı çekim imkânı elde edersiniz. Karekod biçim olarak kare ve dikdörtgen olarak tasarlanmıştır. Belirli sisteme göre oluşturulan karekod içeriği 2 boyutlu olup matriks türü arasında yer alır.

Kullanım kolaylığı nedeniyle Teb Bankası kartınızı kullanmadan alışveriş yapabilme imkânı sunar. Karekod ile günlük ihtiyaçlarınızda teb günlük para çekme limiti dahilinizde para çekme işleminizi yapabilmek için size en yakın ATM’ye giderek, karekod uygulama adımlarını takip edebilirsiniz. Bu uygulama adımlarına göre son olarak onaylayacağınız rakamı çekmeniz birkaç dakika içerisinde gerçekleşir. Limit olarak belirlenen tutar birçok bankadan daha fazlasıdır. Günlük karekod çekim miktarı 3.000 Türk lirasıdır.

Bazen bu tutar yeterli gelmeyebilir. Yurtdışında ATM’lerde yapacağınız işlemlerde size sunulan limit 6.000 Türk lirasıdır. Türkiye genelinde kullanacağınız limitin yetersiz olması halinde, destek olarak CEBTETEB arayabilir ve limitinizi hemen 6.000 Türk lirası olan yurt dışı çekim rakamına artırabilirsiniz.

TEB ATMden Günlük Para Çekme Limiti

Teb Bankası; ATM sayılarını her geçen gün daha fazla artırmaktadır. Periyodik bakımlarını yaparak, para girişi sağlar ve müşterilerinin para çekmesine olanak tanır. ATM’lerde limit ve para stokları rutin olarak sağlanır. Günümüzde daha hızlı işlem, zamandan tasarruf ve para çekmek adına her noktaya konumlandırılmış olan ATM’ler yoğun bir şekilde kullanılır.Teb günlük para çekme limiti ile tüm TEB ödeme noktalarında hızlıca para çekebilirsiniz.

Şubelerin belirli çalışma saatleri dışında ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşteriler tarafından kullanılan ATM’lerden para çekmeniz için tutarın uygun olması gerekir. ATM para çekim limitleri daha iyi hizmet vermek adına zaman zaman güncellenir.

Birçok bankanın düşük limit belirlediği ATM para çekme limiti, Teb Bankası tarafından oldukça yüksek tutarlara çıkarılmıştır. Bunun nedeni acil ihtiyaçların karşılanması ve müşterilerin memnuniyetidir.

Aynı gün içerisinde 3.000 Türk lirası limiti 6.000 Türk lirasına yükseltme imkânınız var. 24:00 saatinden sonra ise aynı tutarları tekrar çekebilme imkânınız olduğu için oldukça yüksek bir tutarda para çekme işleminizi tamamlayabiliyorsunuz.

TEB Şubeden Günlük Para Çekme Limiti

Teb Bankası ile şubeden dilediğiniz tutarı çekme imkânınız var. Teb Bankası şubenize gitmeniz halinde ihtiyacınız olan rakamı Teb gişelerinden almanız oldukça kolay. Vadeli hesaplarınızda beklemeniz gereken süre olsa da vadesiz hesaplarınız için talep edeceğiniz tutarı tahsil edebilirsiniz.

Çekmek istediğiniz tutar banka kasasının günlük müsait olma durumuna göre değişebilir.TEB günlük para çekme limiti şubeden yapacağınız işlemler için sınırsız olarak belirlenmiş ve hesabınızdaki bakiye kadar çekim yapmanıza izin verilmiştir.Ancak şubede bulunan paradan daha yüksek bir bakiyeniz var ise o an yapacağınız para çekme talebinizin tamamı karşılanmayabilir. Teb Bankası müşterilerine hiçbir mağduriyet yaşatmadan paralarını tahsil etmelerine imkân sağlıyor. Banka şubenizi ziyaret ederek paranızı çekmek istediğinizi bildirmeniz yeterli. Profesyonel personeli, hızlı işlem özelliği ile işlemlerinizi hızlı bir şekilde halletmeniz adına bankacılık hizmeti veriyor.

TEB Günlük para çekme limitleri hakkında bu makalemizde size detaylı olarak bilgiler verdik.Şubeden yapabileceğiniz diğer birkaç işlem hakkında da size bilgi vermek isteriz.Paranızı çekmek adına başvurduğunuzda dilerseniz yatırım araçlarından yararlanabiliyor ya da otomatik ödeme talimatınızla ödemeleriniz gerçekleştirebiliyorsunuz. Para çekme tutarınızı belirlerken, diğer tutarın kullanılmasını istediğiniz alanlar konusunda müşteri hizmetlerinden yardım isteyebilirsiniz. Mevcut paranızı kredi ödemelerini, kredi kartı ödemelerinizi, sigorta ödemelerinizi gerçekleştirdikten sonra, kalan paranın tarafınıza teslim edilmesi talimatını verebiliyorsunuz. Teb Bankası; telefon bankacılığı, internet ve mobil bankacılık, şube hizmetleri ve karekod hizmetleri konusunda her zaman yanınızda oluyor

Etiketler: