FinansMAX

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları, Tavuk Dünyası Markası

Gıda ve yemek sektörü her zaman çok fazla müşteri ve kar potansiyeli taşıyan ama rekabetin de çok zorlu olduğu bir alandır. Ancak yenilikçi hareketler iyi bir tanıtım, avantaklı kampanyalar ve kaliteli hizmet ile birleşirse başarıya ulaşır. Başarı için Tavuk Dünyası mantıklı bir seçim yaparak kırmızı ete odaklanan bir pazarlama anlayışı yerine tamamen tavuk eti üzerine bir firma kurarak menüde sadece bunlara yer verdi. Eğer siz de kendi işinizin patronu olmak isteyen bir girişimciyseniz bu karlı firmanın ortağı olabilirsiniz, tabi öncelikle Tavuk Dünyası bayilik şartları inceleyiniz.

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları, Bayilik Nasıl Alınır

Tavuk Dünyası bayilik şartları tamamlandıktan sonra girişimci başvuru yapmalıdır. Bu başvuruyu web sitesi üzerindeki franchise sekmesi ile yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra değerlendirme sürecini beklemeniz lazım. Eğer ön başvurunuz geçerse bulduğunuz bayilik konumunu göstermeniz gerekir ve bu yere göre proje çizilir. Bu işlemler tamamlanınca da bayilik için tek engel maliyetler olur. Eğer gerekli mali yükümlülükleri karşılarsanız siz de Tavuk Dünyası ile kendi işinizi kurarsınız.

Telefon: 0216 399 17 80
E-posta: info@tavukdunyasi.com
Web : tavukdunyasi.com

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Bir iş kurarken sıfırdan bir marka kurup daha sonra bunu tanıtmak zor olacaktır. Bu nedenle de bayilik alma yolunu tercih edebilirsiniz. Tavuk Dünyası da bu konuda size destek olacak önemli bir firmadır. Tavuk Dünyası bayilik şartları maliyet ve girişimci olarak ayrılabilir. Franchise giriş bedeli olarak 300 bin TL+KDV kullanım hakkı bedeli talep eden Tavuk Dünyası, Royalty fee ve reklam katkı bedeli olarak aylık yüzde 5 ciro primi alıyor. Firmada bir şube açmanın ortalama yatırım maliyeti ise 800 bin ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişiyor. Mali şartları tamamladıktan sonra sıra girişimcinin özelliklerine gelir. Firma girişimcilerden gelişmeye hazır olmayı ve tek işinin bu bayi olmasını bekler.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: