FinansMAX

 Swipe Coin (SXP) Nedir?

 Swipe Coin (SXP) Nedir?

Her geçen gün popülaritesi artan kripto para piyasalarında yer alan coinlerden biri de Swipe coin’dir. Kripto para piyasasına verilen önemin artması ile birlikte tüm altcoinler de değer kazanmaktadır. Swipe Coin, SXP, bir altcoin olarak kripto para piyasalarında bulunmaktadır. Swipe Coin, sahibi Joselito Lizarondo olan Swipe şirketinin kendine ait para birimidir. Swipe coin satın almak için pek çok ödeme yöntemi sunulmaktadır. Bu ödeme yöntemlerinin başında VISA, banla kartı ve çoklu cüzdan gelmektedir.

Swipe Coin Nasıl Alınır?

Swipe Coin satın almak isteyen kişilerin öncelikle kripto para piyasasının borsaları olarak tabir edilen mobil uygulamalardan üyelik almaları gerekir. Bu uygulamaların başını Binance çekerken, Bittrex, Kucoin, Bithumb gibi alanında önemli olan borsalar üzerinden de Swipe Coin alımı mümkün kılınmıştır.

Örnek olarak, Binance üyeliği aldıktan sonra, hesabınıza giriş yapmanız ve Swipe Coin almak çok kolaydır. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra, kripto para satın alma bölümüne girdiğinizde, Swipe Coin ya da SXP olarak aratabilir ve SXP satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca diğer uygulamalara göre daha çok tercih edilen Binance, Türkçe dil seçeneğine de müsaittir.

Swipe Coin Avantajlı Mıdır?

Kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlayan Swipe Coin, içerdiği cüzdan uygulaması sayesinde Swipe coin ile ödeme yapma imkanı sağlar. Buna ek olarak Swipe Coin’in sunduğu bir diğer avantaj da işlem ücretlerinin oldukça düşük olmasıdır. Ayrıca Swipe uygulaması üzerinden sevdiklerinize ya da çalışanlarınıza hediye kartları göndermeniz de mümkündür. Tüm bu sebeplerden dolayı Swipe Coin en çok tercih edilen altcoinlerden biridir.

Swipe Coin Güvenilir Mi?

Swipe Coin, Swipe şirketinin kendi para birimi olması sebebiyle yatırımcılar için güvenilir bir altcoin olarak tanımlanabilir. Kripto para piyasalarına katıldığı günden bu yana henüz herhangi bir güven sorunu teşkil etmemiştir. Ayrıca kripto para piyasalarına yeni dahil olması dolayısıyla yapısının henüz oturmadığı da görülebilmektedir.

Günümüzde fiyatlarında ani iniş çıkışlar meydana gelmekte olan altcoinin geleceği hakkında yorumcuların henüz bir tavsiyesi bulunmuyor. Piyasaya yeni çıktığı için henüz tam oturmamış olsa bile Swipe Coin geleceği olan bir altcoin olarak öngörülüyor.