Genel Blog

Setcard Nakite Çeviren Yerler 2021

Setcard bakiyenizi nakite çevirerek yemek kartı bakiyelerinizi paraya çevirebilirsiniz.

Setcard nakite çevirme, setcard bozdurma, setcard nakite çeviren yerler, setcard bakiye.Bir yemek kartı olan Setcard ülkemizde birçok şirket tarafından çalışanlarına yemek harcamalarını yapabilmeleri için verilen bir yemek kartıdır.Genelde sadece yemek harcamaları amacı ile verilsede bazen biriken bakiye 3-5 bin tl seviyelerine ulaşabilmektedir.

Bu gibi durumlarda setcard nakite çevirme işlemini yaparak kartınızda bulunan bakiyeyi paraya çevirebilirsiniz.

Setcard Nakite Çevirme 

Özel sektörde en çok kullanılan yemek kartlarından biri olan Setcard , personellerin yemek ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için aylık yüklemeler yapılarak temin edilmektedir. Çalıştığınız firmaya göre aylık farklı miktarlarda setcard bakiyesi yüklenebilmektedir.Bu bakiyeler çalıştığınız lokasyondaki yemek yerlerinin fiyatına göre farklılık gösterebilmekte ve bu miktara bağlı olduğunuz firma tarafından karar verilmektedir.

İstanbul için  ortalama aylık yüklenen yemek kartı bakiyesi 500 TL olmaktadır. Bu bakiyeyi setcard geçen yerlerde harcayabilir veya setcard nakite çevirme yaparak para olarak bozdurabilirsiniz..Ayrıca yemek alışverişlerinizin dışında bazı marketlerde günlük ihtiyaçlarınızı setcard bakiyesi ile yapabilirsiniz.

Setcard Bakiyesini Nasıl Paraya Çeviririm ?

Setcard yemek kartını paraya çevirmek isterseniz bunun birçok yolu vardır.Acil durumlarda nakite ihtiyacınız var ise bakiyenizi çok uygun bir komisyon ile hatta komisyonsuz birşekilde bozdurabilirsiniz.

Setcard bozdurma yerleri genellikle bu işlemleri %20 komisyon ile yapmaktadır.Örneğin bakiyenizde 5.000 TL bakiye var ise marketlerde veya benzer yerlerde %20 komisyon bırakarak 4.000 tl olarak nakite çevirebilirsiniz.Acil para ihtiyacınız var ise bu durum her ne kadar komisyonu yüksek olsa da nakit ihtiyacınızı giderebileceğiniz en mantıklı ve makul para kaynaklarından biridir.Setcard nakite çeviren yerleri makalemizin devamında bulabilirsiniz.

Genellikle çarşı , süpermarket ve dönercilerde bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Çünkü bu gibi yerlerde komisyon vermemek için ve kolay para kazanabilmek için yöneticiler sizden ufak komisyon ile  setcard nakite çevirme işlemi yapabilir.Böylece hem siz hemde onlar kazanmış olur.

Setcard Bozdurma Yerleri 2021

Bulunduğunuz yere göre bu yerler farklı olabilmektedir.Ancak genellikle setcard geçen yerlerin tamamı uygun komisyonlar ile kendi istekleri ile bu işlemi yapabilmektedir.Setcard bakiye bozdurma işlemi yasaldır ve herhangi bir suçu yoktur.

Eğer sık sık alışveriş yaptığınız marketler var ise onlara setcard nakite çevirme ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirsiniz Bu durumu o kişi ile konuşarak çözebilirsiniz.Normal durumlarda setcard alışverişlerin de marketler veya yemek zincirleri her setcard bakiye alışverişi için yaklaşık %8 komisyon almaktadır.Bu durumda siz ona %12 fazladan sırf para bozduğu için komisyon vererek toplam %20 komisyon teklif ederseniz kişi bunu çok faydalı ve kolay para olduğunu düşerek setcard bozdurmanıza yardım edebilir.

Setcard nakite çeviren yerleri bu şekilde bulabilirsiniz.Bunun dışında böyle bir durum ile karşılaşmak istemezseniz sitemizin yorum kısmında bulunan Setcard nakite çevirme yapan kişilerin yaptığı yorumlardaki iletişim numaralarından iletişime geçerek bu kişiler ile setcard paraya çevirme işlemi yapabilirsiniz.

Eğer siz setcard bozdurma yapıyor ve setcard bozdurmak isteyen kişileri bulmak istiyorsanız bu yazının yorum kısmına sizin ile iletişime geçebilmeleri için bir iletişim numarası bırakın ve setcard bozdurmak isteyen kişiler sizin ile iletişime geçebilsinler.

Komisyonsuz Setcard Bozduran Yerler 2021

Setcard bakiye bozdururken eğer komisyon ödemek istemiyorsanız bunu farklı yöntemler ile yapabilirsiniz.Günümüzde birçok büyük market setcard ile ödeme almaktadır.Kim marketler , Arden marketler , petek marketler gibi yerler bu yerlere örnektir ve mutlaka oturduğunuz yere yakın birçok setcard geçen marketler vardır.

Bu marketlerde kolay satılabilecek elektronik ürünler alarak yada bazı marketlerde sigara gibi tütün ürünleri alarak bakkalara  25-50 krş altına satarak çok daha komisyonsuz yada çok daha uygun komisyonlar ile setcard bakiye bozdurabilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler

Alpagu

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

45 Yorum

   1. Cengiz Bey Merhaba. Kartımı nakite çevirmek istiyorum. 410 lira var. Nasıl yardımcı olabilirsiniz. 05344954196.

   2. merhaba şirketim değişti ve metropol card a geçti. bozdurma işleminde bana yardımcı olur musunuz. kağıthane de oturuyorum… yüzde kaçtan bozuyor sunuz tel: 0542 682 04 84 den wp tan yazın lütfen

   1. merhaba şirketim değişti ve metropol card a geçti. bozdurma işleminde bana yardımcı olur musunuz. kağıthane de oturuyorum… yüzde kaçtan bozuyor sunuz tel: 0542 682 04 84 den wp tan yazın lütfen

  1. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

   İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ..

 1. Ticket Multinet Sodexo gibi yemek çek ve kartlarınızı %25 komisyon ile nakite çeviriyoruz. 539 736 8995 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz, setcard nakit çevirme en uygun bizde.

  1. ne en uyugunu piyasada erken 20 ye yapıyo utanmadan en uygun yazıyosun bide yüzsüz herif

 2. her ay 1650 tl setcardı nakite çevirmek istiyoruz max yüzde 15 komisyon ile ilgilenen yazabilir (istanbul)

  1. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

   İLETİŞİM : 05353661210 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ… EN UYGUN FİYATLAR BİZDEE

   1. merhaba şirketim değişti ve metropol card a geçti. bozdurma işleminde bana yardımcı olur musunuz. kağıthane de oturuyorum… yüzde kaçtan bozuyor sunuz tel: 0542 682 04 84 den wp tan yazın lütfen

 3. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 4. Selam arkadaşlar herkese bol kazançlar yemek kartlarınızı karşılıklı güven içinde bozmak isterseniz sodexo Multinet ederned metropol 05435526040 tan ulaşabilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar iyi kazançlar

  1. merhaba şirketim değişti ve metropol card a geçti. bozdurma işleminde bana yardımcı olur musunuz. kağıthane de oturuyorum… yüzde kaçtan bozuyor sunuz tel: 0542 682 04 84 den wp tan yazın lütfen

 5. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ…

 6. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 05353661210 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ… EN UYGUN FİYATLAR BİZDEE

 7. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ..

  1. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

   İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ..

 8. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ..

 9. 500küsür TL setcard var bozdurmak istiyorum uygun komisyon verilirse eşiminkini de bozdururum. bloodtools@hot. iletişime geçebilirsiniz Ankaradayım bu arada

 10. merhaba şirketim değişti ve metropol card a geçti. bozdurma işleminde bana yardımcı olur musunuz. kağıthane de oturuyorum… yüzde kaçtan bozuyor sunuz tel: 0542 682 04 84 den wp tan yazın lütfen

 11. Merhaba
  Her ay 546 TL setcard nakite çevirmek istiyorum.İlgilenen kişiler geri dönüş yapabilir mi?
  05369437968
  Adana/Seyhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı