FinansMAX

Setcard Nakite Çeviren Yerler 2022

Setcard nakite çevirme, setcard bozdurma, setcard nakite çeviren yerler, setcard bakiye.Bir yemek kartı olan Setcard ülkemizde birçok şirket tarafından çalışanlarına yemek harcamalarını yapabilmeleri için verilen bir yemek kartıdır.Genelde sadece yemek harcamaları amacı ile verilsede bazen biriken bakiye 3-5 bin tl seviyelerine ulaşabilmektedir.

Bu gibi durumlarda setcard nakite çevirme işlemini yaparak kartınızda bulunan bakiyeyi paraya çevirebilirsiniz.

Setcard Nakite Çevirme 

Özel sektörde en çok kullanılan yemek kartlarından biri olan Setcard , personellerin yemek ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için aylık yüklemeler yapılarak temin edilmektedir. Çalıştığınız firmaya göre aylık farklı miktarlarda setcard bakiyesi yüklenebilmektedir.Bu bakiyeler çalıştığınız lokasyondaki yemek yerlerinin fiyatına göre farklılık gösterebilmekte ve bu miktara bağlı olduğunuz firma tarafından karar verilmektedir.

İstanbul için  ortalama aylık yüklenen yemek kartı bakiyesi 500 TL olmaktadır. Bu bakiyeyi setcard geçen yerlerde harcayabilir veya setcard nakite çevirme yaparak para olarak bozdurabilirsiniz..Ayrıca yemek alışverişlerinizin dışında bazı marketlerde günlük ihtiyaçlarınızı setcard bakiyesi ile yapabilirsiniz.

Setcard Bakiyesini Nasıl Paraya Çeviririm ?

Setcard yemek kartını paraya çevirmek isterseniz bunun birçok yolu vardır.Acil durumlarda nakite ihtiyacınız var ise bakiyenizi çok uygun bir komisyon ile hatta komisyonsuz birşekilde bozdurabilirsiniz.

Setcard bozdurma yerleri genellikle bu işlemleri %20 komisyon ile yapmaktadır.Örneğin bakiyenizde 5.000 TL bakiye var ise marketlerde veya benzer yerlerde %20 komisyon bırakarak 4.000 tl olarak nakite çevirebilirsiniz.Acil para ihtiyacınız var ise bu durum her ne kadar komisyonu yüksek olsa da nakit ihtiyacınızı giderebileceğiniz en mantıklı ve makul para kaynaklarından biridir.Setcard nakite çeviren yerleri makalemizin devamında bulabilirsiniz.

Genellikle çarşı , süpermarket ve dönercilerde bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Çünkü bu gibi yerlerde komisyon vermemek için ve kolay para kazanabilmek için yöneticiler sizden ufak komisyon ile  setcard nakite çevirme işlemi yapabilir.Böylece hem siz hemde onlar kazanmış olur.

Setcard Bozdurma Yerleri 2022

Bulunduğunuz yere göre bu yerler farklı olabilmektedir.Ancak genellikle setcard geçen yerlerin tamamı uygun komisyonlar ile kendi istekleri ile bu işlemi yapabilmektedir.Setcard bakiye bozdurma işlemi yasaldır ve herhangi bir suçu yoktur.

Eğer sık sık alışveriş yaptığınız marketler var ise onlara setcard nakite çevirme ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirsiniz Bu durumu o kişi ile konuşarak çözebilirsiniz.Normal durumlarda setcard alışverişlerin de marketler veya yemek zincirleri her setcard bakiye alışverişi için yaklaşık %8 komisyon almaktadır.Bu durumda siz ona %12 fazladan sırf para bozduğu için komisyon vererek toplam %20 komisyon teklif ederseniz kişi bunu çok faydalı ve kolay para olduğunu düşerek setcard bozdurmanıza yardım edebilir.

Setcard nakite çeviren yerleri bu şekilde bulabilirsiniz.Bunun dışında böyle bir durum ile karşılaşmak istemezseniz sitemizin yorum kısmında bulunan Setcard nakite çevirme yapan kişilerin yaptığı yorumlardaki iletişim numaralarından iletişime geçerek bu kişiler ile setcard paraya çevirme işlemi yapabilirsiniz.

Eğer siz setcard bozdurma yapıyor ve setcard bozdurmak isteyen kişileri bulmak istiyorsanız bu yazının yorum kısmına sizin ile iletişime geçebilmeleri için bir iletişim numarası bırakın ve setcard bozdurmak isteyen kişiler sizin ile iletişime geçebilsinler.

Komisyonsuz Setcard Bozduran Yerler 2022

Setcard bakiye bozdururken eğer komisyon ödemek istemiyorsanız bunu farklı yöntemler ile yapabilirsiniz.Günümüzde birçok büyük market setcard ile ödeme almaktadır.Kim marketler , Arden marketler , petek marketler gibi yerler bu yerlere örnektir ve mutlaka oturduğunuz yere yakın birçok setcard geçen marketler vardır.

Bu marketlerde kolay satılabilecek elektronik ürünler alarak yada bazı marketlerde sigara gibi tütün ürünleri alarak bakkalara  25-50 krş altına satarak çok daha komisyonsuz yada çok daha uygun komisyonlar ile setcard bakiye bozdurabilirsiniz.

 

Etiketler: