FinansMAX

Senetle Para Veren Faktöring Şirketleri

Senetle para nasıl alınır ve doğruluk payı var mı ? İşte aklınıza gelebilecek tüm detayları araştırarak sizler için bu sayfayı hazırladık.Senetle para almak istiyorsanız siz de araştırma yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Senetle Para Veren Faktöring Firmaları

2019 yılında acil para lazım diyorsanız siz de senetle para alabilirsiniz.Ancak senet karşılığı bir kişiden para almak veya bir kişiye para vermek kesinlikle suçtur ve ağır cezaları vardır.Bu işlem tefeciliğe girse de pek çok faktöring firmaları,şahıslar,kuyumcular senetle para vermeye devam etmektedir.

Ankara,İstanbul,Bursa,Adana,Mersin,Antalya yada diğer şehirlerde senetle para veren faktöringlerin adreslerine ulaşmak mümkündür.Fakat faktöringlerin asıl iş kolu çek yada senet karşılığı paraya çevirmek yani alacakları tahsil etmektedir.Durum böyle olsa da pek çok faktöring şirketleri para tahsilat işlemlerinin yanısıra senet karşılığı borç para vermektedir.Ancak her faktöring firması senetle para vermez yada sadece tanıdık,bilindik ve borcunu ödeyebilecek düzeyde olan kişilere para verirler.

Faktöring Firmaları Nasıl Bulunur?

Her ilde farklı isimlerde faktöring firmaları olmasından dolayı bu sayfamızda malesef senetle para veren faktöring firmalarının telefon numaraları ve adreslerine yer ayıramıyoruz.

Ancak siz yandex haritalara girerek faktöring yazıktan sonra size en yakın faktöring firmalarının adresleri ile telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.Bu firmalara ulaşarak senetle para alınıp alınmadığı konusunda bilgi alabilirsiniz.Ancak dediğimiz gibi senet karşılığı borç nakit para vermek TCK konunlarına göre suçtur.Senetle para almak isteyen pek çok kişi, acil paraya sıkışmış kişilerden oluşmaktadır.

Senetle Para Veren Yerler

Bu konuda ihtiyacınız olabilecek bazı soruların cevabını bulabilir ve acil para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.Senetle para veren kişilere ulaşmak istiyorsanız bu kişilere istanbul,izmir,ankara,antalya,adana ve diyarbakır gibi şehirlerde ulaşabilirsiniz.

Genellikle faiz işleterek size senetle para veren yerler kuyumcular,tefeciler,faktöring şirketleri,senetle para veren kişiler ve faturalı hat ile kredi çıkarma gibi yerlerdir.İnternette bir çok kişi senetle para verdiğini söyler veya alternatif yollar ile size 5.000tl ye kadar telefonla kredi çıkaracağı gibi bazı şeyler söylerler.Bunlara kesinlikle itibar etmeyiniz.

Çünkü internet üzerinden kredi çıkaracağını söyleyen veya öncelikle bir miktarda teminat göndermenizi isteyerek size sonradan istediğiniz miktarda senetle para vereceğini söyleyen kişiler çok yüksek ihtimalle dolandırıcı çıkmaktadır.

Etiketler: