FinansMAX

Senetle Borç Para Veren Kişiler 2022

Senetle para, senetle borç para veren kişiler, tefeciler .Bankalardan kredi alamayanlar için senetle kredi veren kişileri araştırmaktadır.İşte sizler için araştırmalarımız sonucunda ulaştığımız ve senetle borç para nasıl alınır sorusuna cevap olabilecek bir konu .

Bankalardan kredi alamayan ve acil paraya sıkışan kişiler ilk olarak senetle kredi almak istemektedir.Son zamanlarda pek çok kişi tarafından kullanılan bu yöntem,hangi yerlerde yapılmaktadır.. Senetle kredi,yada diğer yandan senetle nakit para veren firmalar ile acil para lazım diye söyleyen kişiler için bir nebze çözüm sağlamaktadır.

Senetle Para Veren Yerler

  • Elden para verenler
  • Senetle para veren kişiler
  • Senet karşılığında para verenler

Bankaların kara listesinde yer alan kişiler genellikle kredi alamazlar.Sicili bozuk bu kişilere hiçbir banka kredi vermek istemez.İşte böyle bir sorunla karşılasan kişiler,para bulmak için farklı yöntemlere başvurmaktadır.

Bazı Kişiler kredi kartından nakit para çektirir,bazıları kredi kartıyla altın alıp aynı gün bozdurur.Bazı para arayan kişiler ise,senetle kredi veren yerleri bulur ve borç alır.Bu iş genellikle internet üzerinden döndüğü için,internetten senetle borç veren tefeciler aranmaktadır.Peki senetle borç veren yada elden borç veren tefeciler ne kadar güvenilir? Bu konumuzu inceleyerek senetle borç veren firmalar ve kişiler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Senetle para veren tefeciler

İstanbul Mecidiyeköy tefeci arayanlar için istanbul semtinde yer alan kuyumcular çarşısında,taksitle altın satışı yapılmaktadır.Kredi kartına taksitle altın alarak aynı gün bozdurup nakit para alabilirsiniz.Özlem pasajı adı verilen bu kuyumcular çarşısında taksitli olarak altın satın alabilirsiniz.Adres isteyenlere ise google haritarlardan aratarak net adrese ulaşabilirsiniz.

Kredi notunuz düşük diye kredi alamıyorsanız bu”Düşük kredi notuna kredi veren bankalar” makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Senet karşılığında para veren faktöring firmaları 

Eğer elinizde bir senet varsa bunu faktöring firmalarına giderek paraya çevirebilirsiniz.Bunun için senetin karşılığı olması ve güvenilir olması gerekiyor.Sizde bulunduğunuz yerde bulunan faktöring firmasına giderek,senetinizi komisyon karşılığında bozdurabilir ve paraya çevirebilirsiniz.

YASAL UYARI :Acil para arıyorum diyenler senetle borç para veren kişiler yönelebilirler.Ancak bu iş hukuken yasal değildir ve ağır cezaları vardır.Bu yazımızda sizlere senetle para almayı ve elinizdeki seneti acil nakite nasıl çevirirsiniz konusunu inceledik.

Eğer aktif olarak senetle para veren kişileri arıyorsanız bir önceki makalemizde sizler için paylaştığımız Senetle para veren yerler başlıklı makalemize tıklayarak daha fazla bilgi alabilir ve acil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Etiketler: