FinansMAX

Senetle Alışveriş Yapılan Mağazaların Listesi ( Tüm Şehirler )

Senetle alışveriş yapılan mağazalar, senetla alışeriş yapılan siteler.Alışveriş yaparken ödeme çeşitliliği ile birçok mağaza müşterilerine ayrıcalıklar tanımaktadırlar.Kredi kartı , nakit taksit derken birde senetle ödeme alan mağazalar mevcut.Kredi kartı kullanmayan yada kredi limiti dolmuş kişiler için adeta harika bir ödeme aracı olan senet birçok müşterinin dikkatini çekmektedir.

Senetle alışveriş yapılan mağazalar heryerde bulunmamaktadır.Maalesef ki her alışveriş merkezi senet ile ödeme kabul etmemektedir.Bu yüzden alışveriş yapmadan önce o merkezin ödeme araçlarını bilmek gerekir.Ayrıca unutmayın ki bazı mağazalar senet ile ödeme alsa bile bazı şartlar halinde senet vermemektedir.Örneğin belirli alışveriş tutarlarının üstünde olan alışverişlerde senet ile ödeme imkanı tanımamaktadır.Bazen ise ödeme yapan kişinin belirli bir süre o semtte oturması gerekmektedir.

Senet İle Alışveriş Yapılan Mağazaların Listesi

Bu yöntemi kullanarak alışveriş yapmak isteyen kişilerin doğru yerleri bulması bazen zor olabilmektedir.Ne yazık ki şuana kadar hiçbir yerde senet ile alışveriş yapabileceğiniz mağazaların listesi bulunmamaktadır.Ancak bu makalede sizlere her şehir her mahalle her semt için ayrı ayrı listelenmiş senet ile ödeme alan yerlerin listesini sunacağız.

Bu sayede size en yakın alışveriş merkezini kolayca bulabilir ve hızlıca alışveriş yapabilirsiniz.Özellikle senet ile telefon satan alışveriş merkezlerinide sizlere sunmaya çalışacağız.Ayrıca unutmayınız ki senet ile kredi veren yerler ve senetle para veren kişileri sitemizdeki diğer makalelerde bulabilirsiniz.

İstanbul’da Senet İle Alışveriş Yapılan Mağazalar

Bu alanda sadece istanbul’da alışveriş yaparken senet kullanabileceğiniz mağazaların adresleri ve isimleri vardır.Ancak her mağaza size yakın olmayabilir.En kısa sürede bu mağazaları daha da çoğaltarak adres ve ilçe bazlı sizlere sunacağız böylece size en yakın senet ile alışveriş yapılan yerleri bulabilirsiniz.

Arçelik Bayileri

Birçok arçelik bayisi senet ile ödeme kabul etmektedir.Semtinizde bulunan arçelik bayilerinden telefon , beyaz eşya ve daha birçok ürünü senet ile alabilirsiniz.Ödeme üst sınırı olabilir bu yüzden alışverişten önce mağaza sorumlusuna danışarak limitler hakkında bilgi alınız.

Evkur Mağazaları

Senet ile alışveriş yapabileceğiniz mağazalardan biride evkur mağazalarıdır.Bu alışveriş merkezlerinden birini tercih ederek yüksek limitli harcamalar yapabilirsiniz.Ancak dikkat etmeniz gereken şu ki her evkur mağazası  ikametgah belgesine bakarak adresi kendilerine yakın olan kişilere ürün satmaktadır.Üst limiti olmadan senetle telefon alabileceğiniz evkur size en büyük çözümlerden biri olacaktır.

Ankara’da Senet İle Alışveriş Yapılan Mağazalar

 

Bu alanda size en çok tercih edilen alışveriş merkezlerini göstereceğiz.Ankara dışında diğer illerden de bu mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.İnternetten senet ile alışveriş yaptıran sayılı siteler burada bulabilirsiniz.

Yiğit Alışveriş Merkezleri

İnternetten senet ile alışveriş yapabileceğiniz bir mağaza

İzmir’de Senet İle Alışveriş Yapılan Mağazalar

Yeni mağazalar ile buraya birçok alışveriş merkezini en kısa sürede ekleyeceğiz.

İnternetten Senet İle Alışveriş Yapılan Mağazalar

 

Bu alanda en güncel internetten alışveriş yapabileceğiniz ve ödeme olarak senet kullanabileceğiniz siteleri bulabilirsiniz.Siteler sürekli güncellenip sadece güvenli alışveriş merkezlerine yer verilmektedir.

EVKUR İnternetten Senet İle Alışveriş

Evkur mağazası aktif olarak internetten ödeme kabul eden sayılı online sitelerden biridir.

Yiğit Alışveriş Merkezleri İle İnternetten Senetli Alışveriş

Birçok kişinin alışveriş yaptığı ve güvendiği yiğit alışveriş merkezleride senet ile ödeme kabul eden websitelerden biridir.

SenetSepet internetten senet ile alışveriş

En popüler senet ile alışveriş sitelerinden biri olan senetsepet birçok kişinin sık sık alışveriş yaptığı bir mağazadır.Senet ile internetten alışveriş denince akla gelen sayılı sitelerden biridir.

Yukarıdaki siteler şuan aktif olup güvenle alışveriş yapabileceğiniz ve ödeme yaparken senet kullanan sitelerdir.Sürekli olarak güncellenen bu listeyi sık sık bu sayfaya gelerek kontrol edebilirsiniz.

 

Etiketler: