FinansMAX

Şekerbank’tan Ferahlatan İhtiyaç Kredisi

Şekerbank’tan Ferahlatan İhtiyaç Kredisi

Son dönemlerde ekonomide yaşanan problemler hane halkının da derinden etkilenmesine neden olmuştur. Elektrik, su, doğalgaz, temel gıda ihtiyaçları ve kredi ödemelerini bu dönemlerde insanlar oldukça zor halledebilmektedir. Bu süreç içerisinde neredeyse tüm bankalar çeşitli kredi kampanyalarını müşterilerine sunmuşlardır. Şekerbank’ta bu süreçte müşterilerinin ihtiyaçlarını giderilmesi adına oldukça uygun faiz oranları ve geniş vade seçenekleri ile kampanyasını müşterilerine sunmuştur. Şekerbank ferahlatan ihtiyaç kredisi için bilinmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi herhangi bir ön koşul şartı aranmadan herkesin başvuru da bulunabilmesidir. Kredi alınırken esas alınan koşullar haricinde herhangi bir şart aranmaz. Kredi alırken esas alınan koşullar şu şekildedir;

  • 3 Aylık gelir belgenizi mutlaka banka ile paylaşmanız gerekir.
  • 18 yaşının altında iseniz kredi çekme imkanınız mevcut değildir. Kredi kullanabilmek için 18 yaşını doldurmanız gerekir.
  • Kredi çekebilmek adına kredi notunuzun belirlenen oranın altında olmaması gerekir. Aksi takdirde kredi kullanabilmeniz mümkün değildir. Kredi çekebilmenize imkan tanıyan en önemli nokta kredi notunuzdur.

Şekerbank Ferahlatan Kredinin Özellikleri Nelerdir?

Şekerbank bankası tarafından müşterilerine sunulan ferahlatan kredi kampanyasında önemli olan en önemli noktalardan bir tanesi kredi limitidir. Krediye başvurmadan önce gelirinizi de ortaya koyarak ödeyebilme gücünüzde herhangi bir sıkıntı yaşayamayacağınız bir limit belirlemeniz sizlere büyük fayda sağlar. Ancak Şekerbank, müşterileri için yüksek miktarda kredi imkanını ferahlatan kredi kampanyası ile sunuyor. Belirlenen kredi miktarı yaklaşık olarak 100.000 TL’dir.

Kredi notunuzda kredi kullanmanıza herhangi bir engel yok ise direkt başvuruda bulunabilirsiniz. Ferahlatan kredi için belirlenen faiz oranı 1,49’dur. Şekerbank’ın sunmuş olduğu faiz oranı incelendiğinde diğer bankalar ile kıyaslandığında oldukça düşük faiz oranının belirlendiği ortaya çıkıyor. Şekerbank ferahlatan kredinin özelliklerinden bir diğeri ise ödeme koşuludur.

Şekerbank, her müşterisi için ayrı bir ödeme planı oluşturur. Sizlerde bu ödeme planlarına ek olarak ekstra vade talebinde bulunursanız müşteri temsilciniz ile görüşerek ekstra vade ekletebilirsiniz. Şekerbank ferahlatan kredi için, ister ATM üzerinden, ister direkt banka üzerinden, isterseniz de internet bankacılığı üzerinden başvurularınızı tamamlayarak kredinizi kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.