FinansMAX

Saraylı Künefe Bayilik Başvurusu

Saraylı Künefe, 1985 yılında Gaziantep ilçesinde ”Yusuf Usta” ismiyle sektöre giriş yapmıştır. Saraylı Künefe, müşterilerine tatlı damağının seçkin lezzetlerini Osmanlı mutfağından aldıkları esin kaynağıyla harmanlayarak sunmayı ilke edinmiş bir tatlıcıdır. Yusuf Usta markası 2014 yılında Saraylı Künefe ismine geçiş yapmıştır. Saraylı Künefe Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yer alan birçok yere bayilik vermiştir. Eğer siz de bu büyük aileye katılmak ve müşterilerinize Türkiye tarihinden izler taşıyan yerel lezzetleri tattırmak istiyorsanız Saraylı Künefe bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Saraylı Künefe Bayilik Başvurusu Şartları

Tatlı işletmelerinin önde gelenlerinden biri olan Saraylı Künefe 35 yıllık tecrübeye sahiptir. Dolayısıyla bayilik başvurusu şartları da bu deneyimi kaldırabilecek kimselere yöneliktir. Ülkemizde 7 adet bayiliği bulunan Saraylı Künefe’nin isim hakkı bedeli 40.000 TL’dir. Bir şubesinin minimum açış maliyeti 150.000 TL olan tatlıcının ortalama şube açış maliyeti 250.000 TL’ye denk gelmektedir. Saraylı Künefe, gelirinizden pay almamaktadır. Yaptığınız yatırımın geri dönüşü ortalama olarak 1.5 yıl sürmektedir. Dolayısıyla kar marjı çok yüksek değildir ancak istenilen rakamların çok yüksek olmaması nedeniyle tercih edilebilir durumdadır. Ayrıca şirket sizden herhangi bir mağaza talebinde bulunmamaktadır. Şartları taşıyan ve insanların sizi rahat bulabileceği her bölgeden bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu

Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük enerji şirketlerinden birinin parçası olmak, şirketin müşteri potansiyelini karşılayacak hizmetler sunmak ve bu hizmetler karşılığında güzel bir kazanç elde etmek istiyorsanız aşağıdaki bilgilerin yer aldığı formu doldurmanız gerekecektir.

  • Adınız/Soyadınız
  • E-posta Adresiniz
  • Telefon Numarası
  • Şube Açmak İstediğiniz Konum
  • Şube Boyutu (Metrekare olarak)
  • Başlangıç Sermaye Miktarınız
  • Mesaj ve Eklemek İstedikleriniz

Formu tamamen doldurduktan sonra ‘‘mesaj ve eklemek istedikleriniz’’ bölümüne bayiliği neden istediğinize dair vizyon ve misyonunuzu belirten kısa ve öz bir metin yazmalısınız.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Etiketler: