Genel Blog

Sahte Kredi Kartı Oluşturma – Fake Kredi Kartı Numaraları

Fake Credit Card Number , türkçesi ile sahte kredi kartı numaraları hakkında detaylı bilgi edinin.

Fake kredi kartı,sahte kredi kartı, fake credit card. Merhaba Arkadaşlar. Bu makalemizde sahte kredi kartı oluşturma olarakta bilinen fake kredi kartı numaraları üreten bir siteyi sizinle paylaşacağız. Kredi kartı üreticilerinin kullandığı algoritmaları kullanarak sahte kredi kartı üreten bu program size maestro veya visa sahte kredi kartı numaraları olarak vermektedir. Fake cc creator olarakta bilinen bu sitelerden alacağınız kredi kartlarını arkadaşlarına şaka yapmak için kullanabilirsiniz.

Sahte Kredi Kartı Numaraları

Bu sitelerden alınan fake kredi kartı numaraları genellikle ödeme almayıp sadece kredi kartınız varsa girin tarzında kullanılan sitelerde işe yarayabilir bir yöntemdır.Ayrıca eğer arkadaşınıza kredi kartı çaldım gibi bir şaka yapma niyetiniz varsa yine kullanılabilir yöntemdir.

Ancak unutmayın ki bu fake kredi kartı numaralarıdır yani sahtedir. Bu yüzden kredi kartında para yoktur ve herhangi bir ödeme yapamazsınız.

İnternette buluna tüm sahte kredi kartı numaraları yada tüm sahte kredi kartı üretme siteleri sizlere adındanda anlaşılacağı gibi fake kredi kartları vermektedir.Hiçbir şekilde bu kredi kartlarından para çekemezsiniz ve biryere ödeme yapamazsınız.

Sahte olduğu için bunları erişime açmak veya erişmek bir suç değildir. Ancak gerçek bir kredi kartı çalmak  veya bunu internette paylaşmak bu bir siber suçtur.

Sahte Kredi Kartı Üretme / Fake CC Generator

Sahte kredi kartı numaraları üreten sitelere fake cc generator denir.Bu siteler orjinal kredi kartı numarası algoritmalarını kullanmaktadır bu yüzden normal bi kredi kartında hangi bilgiler neye göre üretilmişse cc generator da ona göre üretmektedir.Uygulama ve alışveriş sitelerinde karttan para çekilme aşamasına gelene kadar sahte kredi kartı numaralarını kabul eder sistemler.

Genellikle kullanıcılar visa sahte kredi kartı numaraları yada maestro sahte kredi kartı numaraları olarak arama yapmaktadır. Sizler için hem visa hemde maestro olarak kart üretebileceğiniz bir kaç sahte kredi kartı üretme sitesini sizlerle paylaşacağız.

Tüm hukuki sorumluluk fake cc generator sitelerine ve siteye giren kişilere aittir.

Not : Bu kart numaraları gerçek değildir ve hiçbir bankaya bağlı değildir.Unutmayınız ki gerçek olmadığı için sahte kredi kartlarından para çekemez ve alışveriş yapamazsınız.Ancak dilerseniz kredi kartınızı paylaşmak istemediğiniz üyelik sistemlerinde sizden zorunlu olarak kredi kartı istediğinde bu fake kart bilgileri ile üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.Kredi kartlarına ilgili iseniz daha kredi kartını nakite çevirme isimli makalemiz ilginizi çekebilir.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Sahte kredi kartı kullanmak suç mu?

Evet yasal olarak büyük bir suçtur. Ağır cezası vardır.

Sahte kart numaraları nereden bulunur?

Sahte kredi kartı numaraları bulsanız bile kullanmamanız sizin için yasal olarak daha doğrudur.

Fake kredi kartı nasıl elde edilir?

Fake kart elde etmek yerine sanal kart kullanarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Tek kullanımlık kart var mı?

Evet sanal kartlar bu amaç için kullanılabilir.

Etiketler

Hamdi

FinansMAX Yöneticisi

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Geri bildirim: Ebru
  2. lutfen benım de mynet smeet dıye bır oyun var o oyuna para yatırabılmem ıcın bana 200 tl gerek bana kredı kartı verırmısınız yanı yukarıdakıler gıbı ama dogru olsun nolurrrrrrrrrrrrrrr

  3. Merhaba .. Benim adım Aydın Ertan ve Türkiye’nin vatandaşı, “Kredi Finansmanı Evi” adında bir kredi şirketine teşekkür etmek istiyorum. Banka tarafından kredi almaktan birkaç kez reddedildikten sonra reklamlarını aldım çevrimiçi denemeye karar verdim, çünkü bana yardım edecek kimsem yok ve neyse ki, bazı kağıt işleri imzaladıktan ve gerekli prosedürleri tamamladıktan sonra kolayca kredi aldım ve tanıklığımı çevrimiçi olarak paylaşmaya karar verdim. Benim gibi aynı durum, her tünelin sonunda ışık olması ve sorunlarının çözümünü bulmaktan vazgeçmemesi umuduyla olabilir. Ayrıca, finansal desteğe ihtiyacınız varsa onlarla iletişime geçebilir ve ayrıca bilgilerini çevrimiçi ortamda nasıl edindiğinizi anlatabilirsiniz.

    E-posta adresi: creditfinancierhome@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı