FinansMAX

Sahte Kredi Kartı Oluşturma – Fake Kredi Kartı Numaraları

Fake Kredi Kartı Numaraları 2022

Fake kredi kartı,sahte kredi kartı, fake credit card. Merhaba Arkadaşlar. Bu makalemizde sahte kredi kartı oluşturma olarakta bilinen fake kredi kartı numaraları üreten bir siteyi sizinle paylaşacağız. Kredi kartı üreticilerinin kullandığı algoritmaları kullanarak sahte kredi kartı üreten bu program size maestro veya visa sahte kredi kartı numaraları olarak vermektedir. Fake cc creator olarakta bilinen bu sitelerden alacağınız kredi kartlarını arkadaşlarına şaka yapmak için kullanabilirsiniz.

Sahte Kredi Kartı Numaraları

Bu sitelerden alınan fake kredi kartı numaraları genellikle ödeme almayıp sadece kredi kartınız varsa girin tarzında kullanılan sitelerde işe yarayabilir bir yöntemdır.Ayrıca eğer arkadaşınıza kredi kartı çaldım gibi bir şaka yapma niyetiniz varsa yine kullanılabilir yöntemdir.

Ancak unutmayın ki bu fake kredi kartı numaralarıdır yani sahtedir. Bu yüzden kredi kartında para yoktur ve herhangi bir ödeme yapamazsınız.

İnternette buluna tüm sahte kredi kartı numaraları yada tüm sahte kredi kartı üretme siteleri sizlere adındanda anlaşılacağı gibi fake kredi kartları vermektedir.Hiçbir şekilde bu kredi kartlarından para çekemezsiniz ve biryere ödeme yapamazsınız.

Sahte olduğu için bunları erişime açmak veya erişmek bir suç değildir. Ancak gerçek bir kredi kartı çalmak  veya bunu internette paylaşmak bu bir siber suçtur.

Sahte Kredi Kartı Üretme / Fake CC Generator

Sahte kredi kartı numaraları üreten sitelere fake cc generator denir.Bu siteler orjinal kredi kartı numarası algoritmalarını kullanmaktadır bu yüzden normal bi kredi kartında hangi bilgiler neye göre üretilmişse cc generator da ona göre üretmektedir.Uygulama ve alışveriş sitelerinde karttan para çekilme aşamasına gelene kadar sahte kredi kartı numaralarını kabul eder sistemler.

Genellikle kullanıcılar visa sahte kredi kartı numaraları yada maestro sahte kredi kartı numaraları olarak arama yapmaktadır. Sizler için hem visa hemde maestro olarak kart üretebileceğiniz bir kaç sahte kredi kartı üretme sitesini sizlerle paylaşacağız.

Tüm hukuki sorumluluk fake cc generator sitelerine ve siteye giren kişilere aittir.

Not : Bu kart numaraları gerçek değildir ve hiçbir bankaya bağlı değildir.Unutmayınız ki gerçek olmadığı için sahte kredi kartlarından para çekemez ve alışveriş yapamazsınız.Ancak dilerseniz kredi kartınızı paylaşmak istemediğiniz üyelik sistemlerinde sizden zorunlu olarak kredi kartı istediğinde bu fake kart bilgileri ile üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.Kredi kartlarına ilgili iseniz daha kredi kartını nakite çevirme isimli makalemiz ilginizi çekebilir.

 

Etiketler: